КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Із стройової підготовки з командирами взводів і рот 2 мб
(варіант)
Тема:Стройові прийоми та рух зі зброєю.
Навчальна мета:
1. Перевірити знання і підготувати командирів взводів і рот до проведення занять.
2. Удосконалити практичні навики офіцерів у виконанні стройових прийомів і дій зі зброєю.
Час:2 години.
Місце:стройовий плац.
Форма одягу:повсякденна для строю, зі зброєю.
Керівництва і посібники:1 .Стройовий статут Збройних Сил України.
2. Методичний посібник "Стройова підготовка".
Хід заняття
№ п/п
| Зміст заняття
| Час,
хв
| Дії керівника і тих, хто навчається
| 1.
| Перевірка зовнішнього вигляду і знання статутних положень. Стройовий розрахунок і формування взводу
|
| Проводжу огляд зброї та зовнішнього вигляду. Перевіряю знання офіцерами положень Стройового статуту, програми бойової підготовки. Формую взвод
|
| Методика навчання стройових прийомів на місці: стройове положення зі зброєю; прийоми зі зброєю ("ремінь - послабити", "ремінь - підтягти", "автомат на груди", "на ремінь", "зброю за спину", "на ремінь", "до ноги")
|
| Доводжу завдання навчання. Розповідаю про застосування методичних прийомів і способів при проведенні занять з відділенням, взводом і ротою. Показую на офіцерах методику навчання: ознайомлення з прийомом, розучування прийому за розподілом і в цілому,тренування. Надаю практику п'яти-шести офіцерам з організації навчання стройових прийомів. Проводжу розбір дій командирів, які виступають у ролі керівників занять. Вказую на характерні помилки, які були допущені під час виконання прийомів і способи їх усунення
|
| Методика навчання рухатися зі зброєю:
в положенні біля ноги;
в положенні "на ремінь", "на
груди", "за спину"
|
| Показую методику навчання рухатися зі зброєю. Надаю практику трьом-чотирьом офіцерам у проведенні заняття. Проводжу розбір, вказую на помилки і шляхи їх усунення
|
| Підведення підсумків проведеного інструкторсько-методичного заняття з офіцерами. Вказівки щодо підготовки до наступних занять з особовим складом
|
| Відмічаю знання положень Стройового статуту, практичну і методичну підготовленість офіцерів Розбираю подібний варіант плану-конспекту заняття зі стройової підготовки з даної теми. Надаю вказівки щодо підготовки і проведення інструктажів із сержантами. Відповідаю на запитання.
|
Командир 2 мб
(військове звання, підпис)
"___" ____________2000 р.
Додаток 2
ЗАТВЕРДЖУЮ
Командир військової частини
(військове звання, підпис)
_2000 р.
ПЛАН
|