КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Функціональне спрямування та сфера застосування прийомів оптимізації
1.Етап. Обґрунтування системи оціночних показників і формування матриці вихідних даних
2.Етап. Побудова матриці стандартизованих коефіцієнтів У кожній графі визначається максимальний елемент, який приймається за одиницю, після чого всі елементи графи діляться на максимальний елемент еталонної системи і формується матриця стандартизованих коефіцієнтів.
3.Етап. побудова матриці квадратів і встановлення рейтингової оцінки систем, що оцінюються Всі елементи матриці підносяться до квадрату і для визначення рейтингу їх значення додаються по кожному підприємству . За необхідності кожному показнику встановлюється коефіцієнт вагомості (значущості).
1. Характеристика основних принципів економічного аналізу. 2. Зміст та риси методу економічного аналізу. 3. Сутність системного підходу і сфера його застосування в економічному аналізі. 4. Суть, значення та сфера використання евристичних прийомів дослідження. 5. Сутність прийомів «мозкового штурму» та «експертних оцінок». 6. Характеристика прийому порівняння в економічному аналізі. 7. Основні бази порівняння та способи приведення показників до зіставного виду. 8. Особливості використання абстрактно-логічних прийомів аналізу. 9. Види групувань та методика їх побудови. 10. Механізм моделювання факторних систем. 11. Основні типи детермінованих факторних моделей і способи перетворення їх. 12. Способи виміру впливу факторів у детермінованому факторному аналізі. 13. Особливості використання прийомів елімінування в економічному аналізі для визначення впливу факторів. 14. Основні види відносних і середніх величин. 15. Основні аналітичні показники, що використовуються при дослідженні рядів динаміки. 16. Мета, завдання і сфера застосування кореляційно-регресійного аналізу. 17. Сутність та методика використання прийому абсолютних різниць. 18. Мета та особливості використання прийому порівняння в економічному аналізі. 19. Сутність та особливості використання балансового прийому в економічному аналізі. 20. Сутність та методика використання прийому ланцюгових підстановок. 21. Сутність та методика використання прийому відносних різниць. 22. Сутність та методику використання прийому пропорційного ділення. 23. Зміст значення коефіцієнту кореляції і детермінації. 24. Сутність, методика використання та сфера застосування матричного аналізу. 25. Види графіків та сфера їх використання. 26. Особливість використання SWOT- аналізу. Назвіть приклади сильних та слабких сторін діяльності підприємства. 27. особливість використання евристичних прийомів в економічному аналізі. 28. Види математичних прийомів, що використовуються в економічному аналізі. 29. Алгоритм застосування інтегрального методу, його переваги і недоліки. 30. Стохастичні функціональні залежності та використовувані для них види кореляційно-регресійних моделей.
|