Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОгляд Інтернет-ресурсів, що стосуються тематики дипломної роботи.
Читайте также:
  1. Yt'OK МАТЕМАТИКИ
  2. Алгебраический материал в курсе математики начальной школы и методика его изучения.
  3. Боротьба за Галицько-волинські землї: Загальний погляд на боротьбу, становище до неї суспільности на Волини і в Галичинї, роля боярства і міст, полїтика Казимира.
  4. Вибір методів навчання математики
  5. Види наукових текстів відповідно до їх функціонального призначення (оглядовий, теоретичний, пояснювальний, додатковий та ін).
  6. Виконання дипломної роботи
  7. Вимоги безпеки при догляді за кіньми
  8. Вимоги до виконання та оформлювання курсової, дипломної робіт
  9. Вимоги до оформлення наукової роботи.
  10. Виховна ефективність уроку математики

Сайтом називають вузол мережі Інтернет, комп'ютер, за яким закріплена унікальна ІР-адреса, і взагалі будь-який об'єкт в Інтернеті, за яким закріплена адреса, що ідентифікує його в мережі (FTP-site, WWW-site тощо).

Набір зв'язаних між собою інформаційних онлайнових ресурсів, призначених для перегляду через комп'ютерну мережу за допомогою спеціальних програм — браузерів. Веб-вузол може бути набором документів в електронному вигляді, он-лайновою службою.

Усі центральні органи державної влади та переважна більшість місцевих мають веб-сайти, на яких також розміщується інформація, перелік якої визначено Постановою кабінету Міністрів «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» №3/2002 від 04.01.2002 р.

Інтернет ресурси що стосуються тематики моєї дипломної роботи можна розділити на 3 категорії:

- інформаційні ресурси

- локальні ресурси

- ресурси державного характеру.

 

До першої категорії можна віднести сайт http://uk.wikipedia.org де можна знайти усю основну інформацію щодо ДМСУ, а також посилання що стосуються заданої тематики (Рис.1).

 

Рис.1.1.Сайт Вікіпедії з запитом про міграційну службу.

 

Також до цієї категорії можна віднести ресурс - http://migraciya.com.ua/dmsu у якому освітлюються усі основні моменти роботи міграційної служби (Рис.2).

 

 

Рис.1.2. інформаційний сайт газети «Міграція»

У щомісячних випусках цієї газети можна побачити відомості про Міністерства внутрішніх справ, Управління міграційної служби та їхню діяльність, новини з регіональних міграційних служб, у Міністерстві юстиції , обговорення гарячих тем, дізнатися інформацію про події та заходи, привітання, також присутній міграційний форум, де можна задавати будь - які запитання та отримати відповідь (Рис.3).

 

Рис.1.3.Розділ «Форум» газети «Міграція».

До категорії локальних ресурсів відносяться сайти представництв ДМСУ у регіонах, як наприклад сайт головного управління ДМС у Львівській області - http://lv.dmsu.gov.ua/ (Рис.4.).

Рис.1.4. Сайт представництв ДМС у регіонах.

Третя категорія в основному представлена офіційним сайтом ДМСУ - http://dmsu.gov.ua/ , де надана уся інформація щодо послуг, нормативних актів, статистичних даних, тощо. Також ресурс надає інформацію прес-служби, та контакти гарячих ліній усіх територіальних органів ДМС України (Рис.5.).Рис.1.5. Офіційний сайт ГУДМС.

 

У розділу «Адміністративні послуги» громадяни можуть дізнатися про те, як набути громадянства?, що потрібно для отримання закордонного паспорту?, інформацію про реєстрацію та зняття з реєстрації проживання (Рис.6.).

Рис.1.6. Адміністративні послуги

Інтернет - ресурси забезпечують простий доступ до інформації громадянам та дають можливість задати питання та отримати відповіді них на відповідних форумах.

 

 


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 10; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.01 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты