Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаЗавдання 84.

Читайте также:
  1. II. МЕТА, ЗАВДАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ
  2. Варіанти завдання до лабораторної роботи 10
  3. Види та завдання педагогічного експерименту
  4. Вказівки до виконання завдання
  5. Вказівки до виконання завдання
  6. Діловодство як галузь знань і діяльності: поняття, завдання, складові частини, види
  7. ДЛЯ ЗАВДАННЯ НАПРЯМКУ ПОХИЛОМУ ХІДНИКУ
  8. Додаткові завдання за темою 2. „Облік капіталу банку ”.
  9. Додаткові завдання за темою 9 «Облік операцій банку в іноземній валюті».
  10. Домашнє завдання

До комерційного банку „Аверс” звернувся гр. Шевченко В.І. з проханням надати йому кредит на купівлю техніки вартістю 15 тис. грн. Для реалізації своїх планів у гр.. Шевченко В.І є власні кошти у розмірі 3 тис. грн. Позичальнику зручно робити внески по кредиту рівними частинами щомісячно у розмірі не більше 1000 грн. на місяць. Зробіть раціональну пропозицію гр. Шевченко щодо кредитування його потреб, врахувавши те, що середня ставка по подібних кредитах у банків конкурентів складає 25%, а мінімальна ставка банку по подібних кредитах 24%, позичальник веде паралельно переговори з 2 іншими банками. При цьому визначте:

а) суму кредиту; б) термін кредиту; в) процентну ставку; г) спосіб сплати основного боргу і відсотків; д) суму переплати по кредиту.

 

Завдання 85.

АКБ „Східний” оформлює гр. Валевській Т.Д. споживчий кредит на купівлю нового автомобіля вартістю 120 тис. грн. Кредит надається під заставу авто, що купується, у розмірі 70% заставної вартості. Відсоткова ставка АКБ „Східний” по кредиту складає 24% річних, ставки банків-конкурентів по подібних кредитах становлять від 23% до 25% річних. Банк запропонував клієнтці кредит на 5 років зі щомісячною сплатою основного боргу рівними частинами, нарахування і сплата відсотків також щомісячно. Банк також вимагає застрахувати заставу на весь термін кредитування. Ставка страхування – 4%. Клієнт отримав згоду банку на сплату страхових внесків у розстрочку за схемою: за 1-й рік повністю авансом на момент отримання позички, далі рівними частинами щоквартально. Комісія за оформлення кредиту – 0,5 % від суми.

1. Складіть графік погашення кредиту на запропонованих умовах на 1 півріччя 1 року.

2. Яку суму власних коштів доведеться витратити гр. Валевській Т.Д., щоб придбати автомобіль на згаданих умовах.

 

Завдання 86.

Банк надав своєму клієнту під заставу довгостроковий кредит у сумі 18 млн. грн. на 4 роки під 24 % річних. Погашення основного боргу передбачено щомісячно рівними частинами, виплату відсотків також передбачено щомісячно.

1. Визначте величину щомісячних платежів.

2. Складіть графік погашення кредиту за 1 половину 1 року.

 

Завдання 87.

Підприємство„Сапфір” отримало у банку довгостроковий кредит у сумі 900 тис. грн. на 3 роки під 25% річних. Визначте суму відсотків і загальну суму боргу підприємства банку за весь період кредитування у двох варіантах: 1 – нарахування простих відсотків зі сплатою щомісячно; нарахування складних відсотків. Зробіть висновки щодо переваг і недоліків кожного з варіантів сплати відсотків для позичальника. 


Дата добавления: 2015-09-15; просмотров: 10; Нарушение авторских прав


<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Завдання 66. | Завдання 99.
lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2020 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты