Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОхорона життя та зміцнення здоров’я дітей
Читайте также:
  1. Вартість робочої сили, рівень життя та структура доходів населення
  2. Гравець НЕ МАЄ ПРАВА вночі співати, танцювати, бити по столу, говорити або робити інші дії, які не входять в рамки нічного життя. За порушення ведучий виносить попередження.
  3. Зміцнення українськоїдержавності за гетьманування Д. Апостола
  4. ЗРІСТ ЖИТТЯ
  5. КУЛЬТУРА І ЖИТТЯ
  6. Методика формування оцінно-контрольних дій у навчально-мовленнєвій діяльності дітей
  7. Найвищим критерієм для витвору мистецтва є досконалість його форми, а не глибина розкриття проблем життя чи гострота моральної проблематики.
  8. Невтручання у приватне життя
  9. Невтручання у приватне життя
  10. Організація життєдіяльності дітей _________________________________55

Загартування Забезпечити щоденне перебування дітей на свіжому повітрі та відповідність їхнього одягу умовам погоди. Прогулянка у першій половині дня триває не менше 2-2,5годин, у другій - 1-1,5 години.

Забезпечити перебування дітей в провітрюваному приміщені у полегшеному одязі при температурі повітря +19, +20*С. У спальні під час денного сну температура повітря становить +15*С. Ранкова гімнастика та заняття з фізичної культури проводяться у фізкультурній залі при температурі повітря +14,+15*С ).

Загартування водою проводиться після денного сну, а влітку – перед обідом. Для миття рук, обличчя, полоскання рота, використовується вода кімнатної температури. Для обливання ніг температура води поступово знижується відповідно до встановлених норм: початкова температура води становить - +34, 35*С, кінцева - +22,+24*С. Влітку діти купаються у виносних басейнах.

Використовуються нетрадиційні методи загартування - ходьба босоніж по росяній траві, глині, камінцях, вологому піску тощо.

Проводяться лікувально-профілактичні процедури, а саме фітотерапія, аромотерапія, лікувальна фізкультура, масаж, оздоровча гімнастика (зорова, дихальна), фізіотерапевтичні процедури тощо, які включаються до системи оздоровлення за призначенням лікаря та згодою батьків. Загартувальні процедури проводяться з урахуванням індивідуальних показників стану здоров’я і самопочуття дітей.

Схема загартовування дітей у дошкільному закладі і вдома
(Водні процедури дані з постійною температурою)

 

Дні тижня У ранкові години (вдома або в дитячому закладі у добовій групі) Вдень у дитячому закладі Перед нічним сном (вдома або в дитячому закладі у добовій групі)
Понеділок Умивання, полоскання горла або пиття води Дві прогулянки протягом дня. Повітряні ванни при переодяганні Ходіння босоніж з наступним обливанням стоп
Вівторок Вологе обтирання Прогулянка. Повітряна ванна на заняттях гімнастикою Повітряна ванна перед сном
Середа Те ж Прогулянка. Повітряна ванна на заняттях гімнастикою Ходіння босоніж з наступним обливанням стоп
Четвер Душ. Полоскання горла Прогулянка. Повітряна ванна при переодяганні Повітряна ванна перед сном
П'ятниця Вологе обтирання або душ Прогулянка. Повітряна ванна при переодяганні Ходіння босоніж з наступним обливанням стоп
Субота Душ. Полоскання горла Прогулянка і загартовування на повітрі з батьками Гігієнічна ванна з подальшим контрастним обливанням
Неділя Обмивання або душ. Полоскання горла Прогулянка і загартовування на повітрі з батьками Повітряні ванни
         

 • вибір методу загартовування;

• визначення відповідності загартовуючого навантаження функціональним можливостям дитини;
• організація спільної роботи дитячого садка і батьків, які проводять зі своїми дітьми загартовуючи заходи;
• консультації з питань загартування та формування здорового способу життя.
Очевидно, що, якщо мова йде про зміцнення здоров'я кожної дитини, без допомоги батьків лікарі та педагоги цих результатів не отримають.


Дата добавления: 2015-09-13; просмотров: 19; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.005 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты