Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаКут α називають кутом керування.
Читайте также:
  1. Агоністи центральних α-адренорецепторів
  2. Комбіновані α- и β-адреноблокатори
  3. Селективні α1-адреноблокатори

Припустимо, що в момент часу напруга вторинної обмотки трансформатора U2=0 і в подальшому має додатній напрям. До відкривання тиристора VS1 напруга Ud на навантаженні дорівнює нулю. В момент відкривання тиристора VS1 керуючим імпульсом іk1 напруга Ud зростає стрибком до U2. Струм i2d протікає через обмотку трансформатора, тиристор VS1, навантаження R, діод VD1. В момент напруга U2 стає рівною нулю, тиристор VS1 закривається і струм i2 стає рівним нулю. До відкривання тиристора VS2 керуючим імпульсом іk2 в навантаженні настає безструмова пауза, незважаючи на те, що до анода тиристора VS2 тепер прикладено «+» напруги трансформатора U2. В момент ωt=π+α відкривається тиристор VS2 і напруга Ud=- U2, оскільки полярність напруги U2 змінилась. Струм тепер тече через обмотку трансформатора, тиристор VS2, опір R і діод VD2. Збільшуючи кут α можна збільшувати безструмову паузу і зменшувати середнє значення випрямленої напруги Ud. Правда , із збільшенням кута α збільшується пульсація випрямленої напруги і це є недоліком керованих випрямлячів. Залежність Udcp= Udcp(α) називається регульованою характеристикою випрямляча, яка має такий вигляд:


Дата добавления: 2015-09-14; просмотров: 14; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты