КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Ресурсне забезпечення.Фінансове забезпечення реалізації заходів буде здійснюватися за рахунок коштів підприємств. Очікуваний результат: Ø оздоровлення фінансового стану підприємств; Ø зменшення обсягів кредиторської тадебіторської заборгованості; Ø економія від впровадження енергозберігаючих технологій на підприємствах житлово- комунального господарства та бюджетних установах: всього – 14,8 млн.грн. (житлово-комунальні підприємства – 14,3 млн.грн., бюджетні установи – 0,5 млн.грн.); Ø зменшення заборгованості за комунальні виплати. 3.2. Податково-бюджетна політика 3.2.1.Податкова політика Головна ціль -забезпечення у повному обсязі, відповідно до чинного законодавства, збору податків, зборів та інших обов’язкових платежів; скорочення кількості збиткових підприємств, податкового боргу суб’єктів господарювання до бюджетів усіх рівнів, «детінізація» економічної діяльності.
Основні завдання: Ø збільшення рівня добровільної сплати податків до 99,0 %, в цілому по місту в наслідок пропаганди податкового законодавства; Ø покращення адміністрування податків, зборів (обов’язкових платежів); Ø виявлення та запобігання незаконному відшкодуванню ПДВ; Ø посилення роботи з контингентом зареєстрованих платників, зокрема з бюджетофрмуючими підприємствами, які забезпечують близько 56 % надходжень в цілому по місту; Ø підвищення ефективності контрольно-перевірочної роботи, виявлення та руйнування схем ухилень і мінімізації податкових зобов’язань; Ø скорочення податкового боргу до бюджетів усіх рівнів та «детінізація» економічної діяльності; Ø посилення роботи з платниками податків щодо проведення своєчасних розрахунків підприємств-кредиторів, з метою запобігання несвоєчасних розрахунків платників податків з бюджетами усіх рівнів; Ø продовження роботи із налагодження спілкування з платниками податків шляхом застосування таких інструментів, як WEB-форум ДПА України та системи інтерактивного спілкування на WEB-сайтах обл. ДПА; Ø скорочення кількості платників податків, які декларують збитки та у яких відсутня фінансово-господарська діяльність; Ø встановлення щомісячного контролю за діяльністю несумлінних платників податків; Ø боротьба з прихованням податку на прибуток і мінімізацією сплати податкових зобов’язань несумлінними платниками; Ø робота по скасуванню державної реєстрації через суди, списанню податкового боргу підприємств–банкрутів, впровадження заходів, що вживаються для завершення тривалих процедур санації та ліквідації підприємств; Ø здійснення контролю за своєчасним проходженням платежів через установи банків з метою недопущення заборгованості по платежах до бюджету усіх рівнів при наявності у платників податків коштів на поточних рахунках. Очікуваний результат: Ø обрахований збір податків, зборів та інших обов'язкових платежів до бюджетів усіх рівнів на 2011 рік складє 1286,5 млн.грн., що на 944,4 млн.грн., або на 42,3% менше очікуваного збору за 2010 рік (2230,9 млн.грн.); Ø скорочення податкового боргу до Зведеного бюджету у 2011 році порівняно з 2010 роком на 11,7 млн.грн. або на 16,1% (01.01.2011 р. – 72,7 млн.грн., 01.01.2012 р. – 61,0 млн.грн.). 3.2.2.Бюджетна політика Головна ціль– зміцнення ресурсної бази місцевих бюджетів, ефективне використання бюджетних коштів та забезпечення у повному обсязі фінансування та виконання соціальних програм та першочергових заходів.
Основні завдання: Ø підвищення ефективності використання обсягів видатків на охорону здоров’я та освіту, культуру та мистецтво, фізичну культуру та спорт. Ø продовження застосування та удосконалення механізму середньострокового бюджетного планування через формування бюджетних запитів головних розпорядників бюджетних коштів. Ø оптимізація видатків, спрямованих на забезпечення життєдіяльності міста шляхом удосконалення структури бюджетних установ, економії енергоресурсів та залучення коштів підприємств. Очікуваний результат: Ø збільшення у 2011 році проти рівня 2010 року доходів місцевого бюджету; Ø скорочення податкового боргу до місцевого бюджету. 4.Підвищення стандартів життя 4.1.Ринок праці, зайнятість населення Головна ціль- реалізація державної політики зайнятості населення, розгортання інформаційно-роз’яснювальної роботи, профорієнтаційної роботи, налагодження діалогу з роботодавцями щодо забезпечення робітників гідними умовами праці, соціальними гарантіями та достойною заробітною платою, сприяння створенню нових робочих місць, у тому числі шляхом надання дотацій роботодавцям та надання безробітним одноразової допомоги на відкриття власної справи.
Основні завдання: Ø сприяння створення нових робочих місць з гідними умовами праці та достойною заробітною платою; Ø спільна участь центру зайнятості, роботодавців міста та регіону у залученні до трудової діяльності безробітних; Ø сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту та не здатні на рівних конкурувати на ринку праці міста; Ø здійснення професійного самовизначення молоді, в першу чергу випускників загальноосвітніх шкіл: Ø забезпечення професійної підготовки, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних громадян за професіями, що користуються попитом на ринку праці; Ø сприяння розвитку підприємницької ініціативи та самостійної зайнятості населення; Ø сприяння гарантованому забезпеченню молоді першим робочим місцем, в тому числі шляхом надання дотацій роботодавцями. Послуги, пов’язані з забезпеченням зайнятості населення, надаються державною службою зайнятості безкоштовно.
|