КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Облік розрахунків з персоналом з оплати праці
На цьому етапі необхідно ознайомитись з діючим порядком оплати праці на підприємстві, отримати практичні навички у нарахуванні заробітної плати робітникам і відображення операцій з оплати праці в облікових регістрах. Для цього необхідно: - самостійно прийняти і обробити табелі обліку відпрацьованого робочого часу та інші документи для розрахунків з оплати праці; - нарахувати заробітну плату за відпрацьований час або виконану роботу, за дні відпустки; - визначити суми утримань з заробітної плати; - нарахувати допомогу по тимчасовій непрацездатності; - скласти розрахунково-платіжну відомість. Облік власного капіталу
Для засвоєння матеріалу необхідно вивчити: - установчі документи (Статут, установчий договір); - порядок формування статутного капіталу; - облік додаткового капіталу; - порядок створення і використання резервного капіталу; - вплив неоплаченого та вилученого капіталу на статутний капітал і показники звітності.
Облік доходів, витрат і фінансових результатів На цьому етапі роботи необхідно звернути увагу на порядок документального оформлення всіх витрат підприємств, відображенні витрат на рахунках бухгалтерського обліку, організацію аналітичного обліку витрат з використанням рахунків класів 8 і 9 Плану рахунків. Також слід ознайомитись з документами і порядком відображення доходів від різних видів діяльності підприємства. Для цього студент повинен: - засвоїти організацію обліку витрат і доходів; - вивчити первинні документи, в яких відображаються витрати підприємства; - познайомитись з обліковими регістрами, що використовуються для обліку доходів і витрат; - засвоїти порядок списання витрат і доходів на результати діяльності; - ознайомитись з порядком визначення нерозподіленого прибутку.
Облік доходів і витрат з метою оподаткування
Студенту слід звернути увагу на організацію і порядок ведення обліку доходів і витрат з метою оподаткування на підприємстві. Для цього необхідно: - ознайомитись з Податковим кодексом України (ПКУ); - вивчити порядок формування доходів та склад витрат; - вивчити порядок визначення прибутку, що підлягає оподаткуванню, розрахунку податку на прибуток та відображення різниці між податком на прибуток у бухгалтерському обліку і податком розрахованим згідно ПКУ; - вивчити порядок обліку ПДВ, ведення Реєстру отриманих і виданих податкових накладних, формування податкових зобов’язань та податкового кредиту з ПДВ.
|