Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаПРАКТИЧНА РОБОТА № 2
Читайте также:
  1. IV. Практична робота
  2. V. ПРАКТИЧНА РОБОТА
  3. WORK. APPLYING FOR A JOB. РОБОТА. ЗВЕРНЕННЯ ПО РОБОТУ.
  4. Внутрішня енергія. Кількість теплоти. Робота в термодинаміці
  5. Две проблемы с роботами
  6. Електрорушійна сила джерела струму. Закон Ома для повного кола. Робота і потужність електричного струму. Закон Джоуля-Ленца
  7. Залікова контрольна робота
  8. ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПРИ БЕТОННИХ, АРМАТУРНИХ І ОПАЛУБНИХ РОБОТАХ
  9. ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПРИ ЗЕМЛЯНИХ РОБОТАХ
  10. ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПРИ КАМ'ЯНИХ РОБОТАХ

 

Тема: Вивчення методів очищення концентрації шкідливих домішок в промислових викидах

Мета заняття: ознайомлення із методами очищення газів у промислових викидах.

 

 

Завдання:

1. Вивчення методів очищення газоповітряного потоку від хімічних сполук.

2. Ознайомлення з будовою та принципом дії апаратів за допомогою яких здійснюється очищення промислових викидів від концентрації шкідливих домішок.

 

Теоретичні положення:

Атмосфера завжди містить певну кількість домішок, які потрапляють до неї від природних і антропогенних джерел. Природні домішки бувають рослинного, вулканічного і космічного походження. Рівень забруднення атмосфери природними джерелами є фоновим і мало змінюється з часом.

Антропогенні забруднення відрізняються різноманітністю видів і багаточисельністю джерел.

На сьогодні нараховується більше 500 видів шкідливих речовин, забруднювачів атмосфери, їх кількість постійно збільшується.

Метою очищення повітря від шкідливих викидів ( як органічного, так і неорганічного походження) є, в першу чергу, недопущення забруднення атмосфери хімічними сполуками та речовинами, а також можливість використання вловлених речовин у виробництві.

 

 

Сорбція – видалення газоподібних компонентів із газового потоку на основі їх взаємодії з рідкими або твердими речовинами –поглиначами.

Абсорбція – процес поглинання газоподібних домішок рідкими поглиначами. Апарати, що використовуються в цьому процесі називаються абсорберами.

Адсорбція – процес поглинання газоподібних викидів твердими поглиначами. Апарати – адсорбери.

 


Дата добавления: 2014-12-03; просмотров: 12; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2020 год. (0.004 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты