![]() КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Фізичні причини виділення діапазону НВЧD – розмір об’єкта. При
Описаний ефект – ефект запізнення. 1. 2. Виникнення випромінювання. При змінному струмі можливе випромінювання, на його характеристики впливає відстань між дротами по відношенню до 3. При високій частоті – густина струму розподілена нерівномірно, електрони рухаються в скін шарі товщиною ~1мкм. Тому опір потрібно рахувати іншими законами. Найбільш розвинутий оптичний діапазон НВЧ.
Рівняння Максвела 2-ого порядку описують всі електромагнітні явища:
де Поки що монополь Дірака не виявлено. Знаки розставлено відповідно до положення векторів Рівняння записано в СГСЕ. В системі СІ не буде Ці диференційні рівняння в частинних похідних другого порядку неоднорідні. Хоча з точки зору математики рівняння Максвела лінійні. Але лінійні рівняння ніколи не описують підсилення, генерації і т.д. Електромагнітні процеси нелінійні. Нелінійність обумовлюється речовиною, яку описують рівняння:
Матеріальне рівняння – рівняння неперервності.
Граничні умови: Магнітне поле всередині металу(має уявні розриви): Не буває нульової товщини тому всередині металу буде плавний перехід, тому що поля неперервні. В векторному вигляді:
Якщо змінимо граничні умови, то все повністю змінюється. У рівняннях в комплексній формі цього немає. Мінус там може бути в 1-му і 2-му рівнянні в системі (*). Граничні умови в металі: Гранична умова в ідеальному металі: Якщо присутнє У застосуванні граничних умов головне те, що ми не розв’язуємо рівняння в середині матеріалу, а розв’язуємо рівняння лише на поверхні.
|