Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаПри заступанні на чергування, при проведенні навчань, занять, на пожежі, після роботи на пожежі пожежних автомобілів
Читайте также:
  1. VI. Методичні вказівки до виконання курсової роботи.
  2. Автоматичне регулювання режиму роботи очисного комбайна 1Г405.
  3. Автоматичне регулювання режиму роботи очисного комбайна 1Г405.
  4. Аналіз прийомів організації групової роботи школярів на уроці
  5. Апаратні засоби роботи з відео
  6. Аспекти роботи над зв'язним мовленням
  7. АСТРАЛЬНАЯ РОБОТИЗАЦИЯ.
  8. Безопасность функционирования автоматизированных и роботизированных производств
  9. БЕЗПЕКА ПРАЦI ПРИ РОБОТI НА ПОЖЕЖНИХ СУДНАХ (КОРАБЛЯХ, КАТЕРАХ)
  10. Вивчення літературних джерел та написання курсової роботи

 

3.7.3.1. Пожежний автомобіль перед постановкою на чергування має пройти щоденне технічне обслуговування (далі - ЩТО), яке виконується заступаючим i змінним водіями.

3.7.3.2. Виявивши несправність пожежного автомобіля, водій, який прийняв автомобіль, зобов'язаний негайно доповісти про це командиру відділення (начальнику караулу) i вжити заходів щодо усунення несправностей.

3.7.3.3. Прийнявши автомобіль, водій відповідає за технічний стан автомобіля, а також вживає заходів щодо усунення несправностей, що виявлені під час його чергування.

3.7.3.4. Відповідальність за утримання пожежно-технiчного обладнання пожежних автомобілів у справності i чистоті покладається на командирів відділень, за якими закріплено автомобіль.

3.7.3.5. При зміні караулу пожежно-технiчне обладнання приймається заступаючим на чергування командиром відділення i особовим складом бойового розрахунку обслуги згідно з табелем належності. У разі виявлення несправностей окремих видів обладнання командир відділення доповідає про це начальнику караулу i вживає невідкладних заходів щодо заміни його на справне.

3.7.3.6. Догляд за автомобілями, пожежно-технiчним озброєнням виконується щоденно особовим складом бойового розрахунку чергового караулу в установлений розкладом дня час. Справнiсть пожежно-технiчного обладнання, яке призначене для роботи на висоті i рятування людей (драбини, рятувальні мотузки, пояси i карабіни), перевіряється при заступанні на чергування особисто командиром відділення.

3.7.3.7. При технічному обслуговуванні на пожежі (навчанні, занятті) необхідно:

- встановити пожежний автомобіль на відстані, безпечній від впливу вогню (теплового випромінювання) i не ближче 1,5-2,5 м від задньої осі до джерела води;

- всмоктувальні рукава не повинні мати різких перегинань, а всмоктувальна сітка має бути повністю занурена у воду i перебувати нижче від рівня води (не менш ніж на 200 мм);

- при роботі насоса через кожен час змащувати його підшипники i сальники (обертанням на 2-3 оберти кришок ковпачкових маслянок при відкритих краниках);

- перевіряти, чи не просочується вода через з'єднання i сальники насоса, вихідні вентилi, а також із системи охолодження двигуна (основної i додаткової);- перевіряти, чи не просочується мастило з двигуна, коробки передач i коробки відбору потужності;

- перевіряти, чи не підтікає рідина з вузлів i систем гідравлічних приводiв;

- слідкувати за тиском мастила в двигуні. При середніх обертах колінчастого вала двигуна тиск має бути не менше 0,2 МПа (2,0 кгс/см2).

3.7.3.8. Технічне обслуговування автомобіля та пожежно-технiчного озброєння після повернення з пожежі (навчання) проводиться водієм, за яким закріплено автомобіль, та особовим складом під керівництвом старшого водія на посту ТО пожежної частини згідно з Iнструкцiєю по експлуатації.

3.7.3.9. Після закінчення роботи на пожежі чи навчанні необхідно:

- у разі подачі піни промити чистою водою всі внутрішні порожнини насоса i прохідні канали пiнозмiшувача;

- відкрити крани i випустити воду з робочої порожнини насоса, після чого крани закрити.

У холодну пору року напірні патрубки i зливні крани насоса тримати відкритими, закриваючи їх тільки при роботі насоса i перевірці його на вакуумну герметичність.


Дата добавления: 2014-12-30; просмотров: 16; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты