Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаПiд час консервації та переконсервацiї техніки, засобів зв’язку, пожежно - технiчного обладнання, що зберігаються на складах
Читайте также:
  1. Амортизація основних засобів. Порядок нарахування і використання амортизаційних відрахувань.
  2. Аналіз аналогів ПК, сучасних інформаційних технологій, засобів розробки програмного забезпечення
  3. Аналіз зображувальних засобів. Застосування цілісного аналізу
  4. Виконуючи роботу, необхідно дотримуватись правил техніки безпеки та протипожежної безпеки !!!
  5. Виконуючи роботу, необхідно дотримуватись правил техніки безпеки та протипожежної безпеки !!!
  6. Вимоги до системи пожежного захисту
  7. Вимоги пожежної безпеки
  8. Вимоги, заходи та засоби протипожежного режиму
  9. Вплив засобів масової інформації на формування біоетичного мислення особистості
  10. Групи інформації з точки зору засобів масового впливу

 

13.4.1. Консервація та переконсервацiя техніки, засобів зв'язку, пожежно-технiчного озброєння та обладнання, що зберігаються на складах має виконуватися згідно з порядком, встановленим відповідними наказами МНС України.

13.4.2. Усі роботи мають проводитись силами підготовленого для цієї мети особового складу із залученням спеціалістів ремонтних підрозділів i за участю водіїв машин. За умови масової постановки машин на зберігання, роботи з консервації необхідно виконувати спеціалізованими бригадами. Для допоміжних робіт спеціалізовані бригади можуть залучати особовий склад підрозділів.

13.4.3. Про початок проведення робіт віддається наказ начальником ГУМНС, УМНС, у якому вказується порядок підготовки до роботи особового складу, вид зберігання, марки i номери машин, строки виконання робіт з технічного обслуговування i консервації машин, порядок улаштування місць зберігання i матеріального забезпечення, відповідальні особи за проведення робіт i безпеку праці, порядок контролю якості виконаних робіт, склад i завдання комісії з перевірки.

13.4.4. Відповідальність за стан техніки та обладнання під час зберігання покладається на керівника, командирів підрозділів. Їх заступники з технічної частини (начальники автомобільної служби, техніки, начальники складів) організовують виконання робіт, перевіряють якість i обсяг виконання робіт.

Роботи з консервації мають виконуватись теплої, сухої погоди. За температури повітря нижче 5oC підготовка машин до зберігання організовується так, щоб основні роботи виконувались в опалювальних приміщеннях, а переміщення підготовлених до зберігання машин на стоянку проводилось за допомогою буксира.

Перед початком робіт з консервації машин на місцях зберігання проводять такі заходи:

- створюється необхідний запас закріплювальних деталей, запасних частин (електричних лампочок, хомутів, шлангів, штуцерів, трубок i т.п.), консервуючих матеріалів (протикорозiйних насадок, мастил, розчинника, лакофарбувальних матеріалів i т.п.);

- розігріваються консервуючi мастила.

13.4.5. Роботи з пофарбування поверхонь мають виконуватися в опалювальному приміщенні, яке обладнане вентиляцією. В суху, теплу погоду допускається проведення робіт на відкритому майданчику.

13.4.6. Підготовка до зберігання озброєння i спеціального обладнання, змонтованого на машинах, здійснюється відповідно до нормативно-технiчної документації.

13.4.7. У процесі очищення пофарбованих поверхонь не допускається протирання їх пальним чи мастилом.

13.4.8. Пiд час розміщення машин у гараж-стоянках відстань між боковими бортами машин, а також між бортами машин i стінами має бути не менше 0,8 м, між задніми бортами машин i стіною чи огородженням - не менше 1м. При багаторядному розміщенні машини другого i наступних рядів мають бути зчеплені буксирними тросами з попередніми машинами.13.4.9. Стан паливних баків машин, що заповнені пальним, має перевірятись у встановлений термін.

13.4.10. Усі засоби зв'язку перед закладенням на тривале зберігання мають пройти технічне обслуговування.

13.4.11. Пiд час проведення робіт необхідно користуватися справним інструментом. У разі роботи з гайковими ключами забороняється вико- ристовувати підкладки, нарощувати ключ іншим ключем або трубою, викручувати гайки за допомогою зубила i т.п.

13.4.12. Забороняється виконувати обслуговування автомобіля під час роботи двигуна.

13.4.13. Шиномонтажнi роботи, що пов’язані з небезпекою травмування працівника замковим кільцем, треба проводити лише у спеціально передбачених місцях. Змонтовані шини дозволяється накачувати тільки у спеціальній огорожі або з використанням пристроїв, що запобігають вискакуванню замкового кільця або розриву покришки. Підкачування шин без їх зняття дозволяється лише в тому випадку, якщо тиск у них знизився не більше ніж на 40% від номінального; при цьому слід переконатись, що це не пов'язано з порушенням цілісності шин.

13.4.14. У разі використання етилованого бензину мають виконуватись вимоги відповідних документів щодо правил його зберігання, перевезення й застосування.

Забороняється мити руки етилованим бензином, засмоктувати його ротом. У приміщенні гаража забороняється заправляти бензином паливні баки.

 


Дата добавления: 2014-12-30; просмотров: 13; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты