Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПРАЦI ПРИ ПРОВЕДЕННI ЗАНЯТЬ, НАВЧАНЬ, СПОРТИВНИХ ЗАХОДIВ
Читайте также:
  1. Актуальність безпеки життєдіяльності. Сталий розвиток людини
  2. Аналіз небезпеки підприємства
  3. БЕЗПЕКА ПРАЦI ПIД ЧАС ВИКОНАННЯ МОНТАЖНО - ПРОФІЛАКТИЧНИХ РОБIТ З АНТЕННО-ФIДЕРНИМИ ПРИСТРОЯМИ НА ВИСОТI
  4. БЕЗПЕКА ПРАЦI ПРИ ДОСЛIДЖЕННI МІСЦЯ ПОЖЕЖ
  5. БЕЗПЕКА ПРАЦI ПРИ РОБОТI НА ПОЖЕЖНИХ СУДНАХ (КОРАБЛЯХ, КАТЕРАХ)
  6. ВИДИ ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ. ВИМОГИ ДО ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ.
  7. Визначити єдині вимоги до тур продукту.
  8. Виконуючи роботу, необхідно дотримуватись правил техніки безпеки та протипожежної безпеки !!!
  9. Виконуючи роботу, необхідно дотримуватись правил техніки безпеки та протипожежної безпеки !!!
  10. Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях

 

9.1. Кожному практичному заняттю з тактичної підготовки, відпрацюванню вправ з пожежно-стройової підготовки має передувати ретельна підготовка керівника занять до їх проведення.

9.2. У план-конспектах, методичних розробках обов'язково мають бути відображені питання забезпечення безпеки особового складу, в тому числі і проведення інструктажу із забезпечення безпеки особового складу. Також мають бути враховані пора року, час доби, погодні умови тощо.

9.3. До проведення занять з пожежно-стройової підготовки, особливо у тих випадках, коли відпрацьовуються вправи на висотах, слід ретельно інструктувати страхувальників і передбачити їх розстановку у найбільш небезпечних місцях. У разі необхідності при виконанні вправ з драбиною-штурмівкою керівник занять повинен передбачити використання страхувального пристрою. Необхідно також проводити зовнішній огляд страхуючих пристроїв, організувати розпушування верхнього шару запобіжної подушки навчальної башти.

9.4. Пожежне обладнання, яке використовується під час проведення занять, навчань, спортивних змагань має бути випробуване та відповідати правилам безпеки.

9.5. Заняття з фізичної підготовки з особовим складом та прийом нормативів проводяться інспекторами-методистами фізичної підготовки та спорту.

У підрозділах, де немає штатних спеціалістів з фізичної підготовки, цю роботу виконують призначені наказом начальника позаштатні інструктори з числа начальницького складу, які пройшли навчання на учбово-методичних зборах по підготовці інструкторів фізичної підготовки.

9.6. Фізична підготовка рядового і начальницького складу проводиться при постійному медичному нагляді.

Щорічно має проводитися медичний огляд та розподіл працівників на медично-вікові групи з урахування віку та стану здоров'я для занять з фізичної підготовки.

9.7. Працівники, які не допущені за станом здоров'я до занять з фізичної підготовки, займаються у групах лікувальної фізичної культури під керівництвом спеціалістів медичної служби або працівників, які пройшли підготовку на спеціальних курсах.

9.8. Для забезпечення заходів безпеки під час проведення занять з вогневої підготовки необхідно керуватись Курсом стрільб.

9.9. Для участі у спортивних змаганнях подається заявка. Заявка повинна мати візу лікаря про допущення учасників до змагань.

Підрозділ, що заявляє учасника на змагання, заявкою гарантує страхування його від нещасного випадку на тренуванні або змаганні і несе за це відповідальність.

9.10. Кожна команда, що бере участь у змаганнях, повинна мати свого представника, на якого покладається проведення інструктажу із забезпечення безпеки учасників змагань.


Дата добавления: 2014-12-30; просмотров: 18; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты