Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаТипи алгоритмічних процесів. Приклади
Читайте также:
  1. Гетерополiсахариди (приклади, властивості).
  2. ДОДАТОК Б. Приклади тестових завдань
  3. Необоротність теплових процесів. Другий закон термодинаміки. Поняття про ентропію
  4. Організація виробничих процесів.
  5. Острозький культурно-освітній центр – осередок нових культурних процесів.
  6. Пояснити термін «протокольні формули» та навести приклади.
  7. Приклади побудови ліній за їхніми рівняннями.
  8. Приклади рекурсій
  9. ПРИКЛАДИ РЕЦЕПТА АБО ФОРМУЛЮВАННЯ ПРИЗНАЧЕННЯ
  10. Приклади сортування списку

Усі алгоритмічні процеси можна віднести до трьох основних типів:

1. Лінійний.

2. Розгалужений.

3. Циклічний.

 

Лінійні обчислювальні процеси

Послідовний (лінійний) обчислювальний процес характеризується тим, що кроки алгоритмів виконуються строго послідовно у тому порядку, в якому вони представлені.

Приклад. Скласти блок-схему обчислення довжин двох сторін трикутника b, c по відомій довжині сторони a і двом внутрішнім кутам α і β.

 

Розгалужені обчислювальні процеси

Обчислювальні процеси, в яких в залежності від значення деякої ознаки відбуваються обчислення по одному з деяких можливих спрямувань, називають розгалуженими.

Розглянемо гіпотетичний приклад. Для робітника зі стажем роботи менше 6 років оплата за лікарняним листом складає 60% від окладу; від 6 до 8 років – 80%; більше 8 років – 100%. Необхідно скласти блок-схему з нарахування оплати по лікарняному листу. Означення: О – оклад; Б – кількість днів хвороби; С – стаж; З – нарахування по лікарняному листку; Р – кількість робочих днів.

 


Дата добавления: 2014-12-30; просмотров: 55; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты