Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВаріанти індивідуальних завдань. 1. Є стек цілих чисел, який складається з n елементів
Читайте также:
  1. Варіанти індивідуальних завдань
  2. Варіанти індивідуальних завдань
  3. Варіанти індивідуальних завдань
  4. Варіанти індивідуальних завдань
  5. Варіанти індивідуальних завдань
  6. Варіанти індивідуальних завдань
  7. Варіанти індивідуальних завдань
  8. Варіанти індивідуальних завдань
  9. Варіанти індивідуальних завдань

1. Є стек цілих чисел, який складається з n елементів. Визначити добуток додатних парних чисел стеку Якщо таких елементів немає, вивести повідомлення: «Додатних парних елементів в стеку немає».

2. Є черга цілих чисел, яка складається з n елементів. Визначити добуток від’ємних чисел черги, що стоять на парних позиціях. Якщо таких елементів немає, вивести повідомлення: «Від’ємних елементів в черзі немає».

3. Є список цілих чисел, який складається з n елементів. Визначити суму і кількість непарних чисел списку. Якщо таких елементів немає, вивести повідомлення: «Непарних елементів в списку немає».

4. Є стек цілих чисел, який складається з n елементів. Визначити в ньому суму і кількість чисел, кратних 5. Якщо таких елементів немає, вивести повідомлення: «Елементів кратних 5 в стеку немає».

5. Є черга цілих чисел, яка складається з n елементів. Визначити у ній кількість чисел, кратних 2, і чисел, не кратних 3. Якщо таких елементів немає, вивести повідомлення: «Чисел, кратних 2 і чисел не кратних 3 в черзі немає».

6. Є список цілих чисел, який складається з n елементів. Визначити кількість і добуток елементів списку, які знаходяться в діапазоні [0; 7]. Якщо таких елементів немає, вивести повідомлення: «Елементів з діапазону [0; 7] в списку немає».

7. Є стек цілих чисел, який складається з n елементів. У ньому визначити середнє арифметичне значення чисел, кратних трьом. Якщо таких елементів немає, вивести повідомлення: «Елементів кратних 3 в стеку немає».

8. Є черга цілих чисел, яка складається з n елементів. Визначити середнє арифметичне значення елементів черги, які містяться в діапазоні [-3; 5]. Якщо таких елементів немає, вивести повідомлення: «Елементів, що задовольняють вимозі, в черзі немає».

9. Є список цілих чисел, який складається з n елементів. У ньому визначити мінімальний елемент та його порядковий номер.

10. Є стек цілих чисел, який складається з n елементів. Визначити добуток непарних елементів стеку, що стоять на парних позиціях. Якщо таких елементів немає, вивести повідомлення: «Непарних елементів, що стоять на парних позиціях в стеку немає».

11. Є черга цілих чисел, яка складається з n елементів. Визначити середнє арифметичне значення елементів черги, кратних восьми. Якщо таких елементів немає, вивести повідомлення: «Елементів кратних 8 в черзі немає».12. Є список цілих чисел, який складається з n елементів. У ньому серед додатних елементів визначити максимальний елемент.

13. Є стек цілих чисел, який складається з n елементів. Визначити добуток додатних елементів стеку та їх кількість. За відсутності додатних чисел вивести повідомлення «Додатних чисел в стеку немає».

14. Є черга цілих чисел, яка складається з n елементів. Обчислити кількість елементів черги, кратних семи. За відсутності таких елементів вивести повідомлення «Елементів кратних 7 немає».

15. Є список цілих чисел, який складається з n елементів. Визначити середнє арифметичне значення мінімального і максимального елементів списку.

16. Є стек цілих чисел, який складається з n елементів. Визначити суму і добуток додатних чисел, що стоять на парних позиціях.

17. Є черга цілих чисел, яка складається з n елементів. Визначити середнє арифметичне значення додатних елементів і середнє арифметичне значення від’ємних елементів.

18. Є список цілих чисел, який складається з n елементів. Визначити окремо кількість від’ємних чисел, кількість додатних чисел і чисел, рівних нулю.19. Є стек цілих чисел, який складається з n елементів. Визначити суму додатних парних чисел стеку. У разі відсутності додатних парних чисел вивести повідомлення «Додатних парних чисел в стеку немає».

20. Є черга цілих чисел, яка складається з n елементів. Визначити середнє арифметичне значення чисел черги, що стоять на парних позиціях, і середнє арифметичне значення чисел, що стоять на непарних позиціях.

21. Є список цілих чисел, який складається з n елементів. Визначити суму додатних елементів списку, що стоять на позиціях, кратних трьом.

22. Є стек цілих чисел, який складається з n елементів. Обчислити добуток максимального і мінімального елементів стеку.

23. Є черга цілих чисел, яка складається з n елементів. Визначити різницю між максимальним та мінімальним елементами.

24. Є список цілих чисел, який складається з n елементів. Обчислити добуток та кількість від’ємних непарних чисел, розташованих на парних позиціях.

25. Є стек цілих чисел, який складається з n елементів. Обчислити суму та кількість чисел, що діляться без остачі на 5. Якщо таких чисел немає, вивести повідомлення «Чисел, що діляться без остачі на 5, в стеку немає».


Дата добавления: 2014-12-30; просмотров: 20; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.027 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты