Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОхорона праці при виконанні робіт на ПТО
Читайте также:
  1. VII. Тематика курсових робіт з аналізу фінансів підприємств
  2. Аналіз руху працівників на підприємстві
  3. Анотація, реферат, тези, наукова стаття, дисертація, монографія, підручник, посібник як основні жанри наукових робіт
  4. Антиінфляційна політика. Взаємозв’язок інфляції та безробіття.
  5. Б) інтелектуалізація праці
  6. БАКАЛАВРСЬКИХ) РОБІТ З КУРСУ
  7. Безпека праці під час виконання задач з очистки місцевості від вибухових речовин, матеріалів, боєприпасів
  8. Безпека праці під час експлуатаціїелектронно-обчислювальних машин
  9. Безпека праці під час проведення підривних робіт
  10. Безпека праці під час проведення робіт з демеркурізації

Пр и виконанні робіт, робочі місця по технічному обслуговуванню машин і агрегатів повинні бути обладнаними стендами, стелажами, верстаками спеціальними підставками, пристроями та інструментом.

Робочі місця повинні бути розміщенні на такій площі, яка дозволяє розмістити обладнання і агрегати, а також забезпечити вільний доступ до будь – якої частини машини. Проходи повинні відповідати габаритним розмірам переміщуваних деталей.

Роботи по огляду і ремонту двигунів, працювавши на бензині, а також обкатка і випробування двигунів повинно проводитись в спеціальному одязі і гумових рукавицях.

Робітник, перед початком роботи повинен перевірити наявність захисних пристроїв і пристроїв.

Робітнику забороняється палити в цехах, на робочих та інших місцях, де використовуються та зберігаються легкозаймисті матеріали. Палити дозволяється тільки в спеціально відведених для цього місцях.

При переведенні на іншу роботу, з використанням нового обладнання робітник зобов’язаний ознайомитись з його конструкцією, методами безпечної роботи на ньому і повинен пройти додатковий інструктаж з техніки безпеки.

Робітник зобов’язаний утримувати робоче місце в чистоті і порядку, не нагромаджувати проходи, утримувати вироби і пристрої в спеціально відведених місцях, сповіщати майстра про всі несправності обладнання.Всі робітники повинні знати правила і способи надання першої медичної допомоги в екстензій ситуації потерпілому. Про нещасний випадок необхідно негайно сповістити майстра або начальника цеху.

 


Дата добавления: 2015-01-05; просмотров: 15; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты