Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаРозрахунок вентиляції
Читайте также:
  1. Автоматизація комп‘ютерних проектів. Автоматизований розрахунок обміну валют
  2. Вибір та розрахунок кількості транспортного обладнання
  3. Вимоги до опалення, вентиляції та кондиціонування повітря виробничих, навчальних та побутових приміщень.
  4. ЗАГАЛЬНИЙ РОЗРАХУНОК ГОДИН
  5. Конструктивний розрахунок
  6. Методи оцінювання вартості цінних паперів та розрахунок їх прибутковості
  7. Розрахунки вентиляції
  8. Розрахунок балансу робочого часу одного середньооблікового робітника
  9. Розрахунок виробничої площі дільниці

Вентиляційні обладнання відділень ремонтних майстерень призначені для видалення газів, парів, пилу, а також різних шкідливих випаровувань, які з’являються в процесі виробництва.

Вентиляція відділень може бути природною і механічною. Природна вентиляція застосовується в приміщеннях, для яких за існуючими нормами кратність обміну повітря (число, показує скільки разів повинен відбутися обмін повітря у відділеннях за одну годину) – . Це ті приміщення, в яких шкідливі гази не виділяються і на одного робітника припадає понад 50 м3 повітря. У таких приміщеннях досить мати наскрізне природне провітрювання. Площа перерізу фрамуг або квартирок береться в розмірі 2-4% від площі підлоги.

Для решти приміщень потрібно застосовувати механічну вентиляцію. Розрахунок її полягає у визначенні продуктивності вентилятора та виборі з даними розрахунку стандартного вентилятора.

Порядок розрахунку:

1. Підібрати за нормами кратність обміну повітря.

2. Розрахувати кубатуру відділення Vд за формулою:

Vд = Fд . h; (4.5)

Vд = 154,1∙6=924,6 м2

де – площа відділення, м2;

h – висота приміщення, становить 5,4 м або 6 м для приміщень, обладнаних кран -балкою, а для інших приміщень (без крана-балки) – 3,6; 4,2 та 4,8 м.

Визначити продуктивність припливно-витяжного вентилятора Lв, її визначають за формулою:

, м3/год. (4.6)

LB = 924,6∙1,5=1386 м3/год

За результатами підрахування беремо відцентровий вентилятор серії ЄВД № 2 з електродвигуном типу АОЛ - 31 - 2, у якого кількість обертів за хвилину 3000 об/хв., напір повітряного потоку - 91 кг/м, ККД - 0,55, величина повітрообміну - 1200 м3/год.

 

 

Доверь свою работу кандидату наук!
1500+ квалифицированных специалистов готовы вам помочь

Дата добавления: 2015-01-05; просмотров: 33; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты