КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Перевезення повітряним транспортомПовітряним транспортом можуть перевозитись війська для виконання термінових задач iз глибини держави на ТВД, на відстань більше 1500 км. Для перевезення військ в мирний час застосовується військово-транспортні літаки та вертольоти, а в ході війни буде залучаться і цивільна авіація.
Рис.10. Перевезення особового складу і техніки на літаках Рис.11. Перевезення особового складу і техніки на вертольотах Контрольні питання 1. Мета та умови здійснення маршу своїм ходом. 2. Маршеві показники. Пункти, рубежі, райони, які призначаються при здійсненні маршу. 3. Порядок роботи командира з отриманням бойового завдання на марш. 4. Підготовка і здійснення маршу в особливих умовах (зимою, у горах, лісисто-болотистій місцевості). 5. Побудова похідного порядку взводу (відділення), роти батальйону і вимоги до нього. Зміст бойового наказу на марш. 6. Основи перевезення підрозділу залізничним, повітряним, водним транспортом та комбінованим способом. 7. Дії механізованого (танкового) взводу (відділення, танку) в похідній охороні. 8. Задачі механізованого взводу (танкового) взводу призначеного: - в головну похідну заставу; - в бокову похідну заставу; - в тильну похідну заставу. 9. Порядок роботи командира з отриманням бойового наказу на марш і в ході маршу.
Література для самостійної роботи 1. Конспект. 2. Бойовий статут Сухопутних військ, частина ІІІ, взвод,відділення, танк стр. 97-106, додаток 4, стр. 164-166. 3. Бойовий статут Сухопутних військ, частина ІІ, батальйон, рота. стр 150-167. 4. Навчальний посібник «Загальна тактика», частина ІІ. «Основи сучасного загальновійськового бою. Взвод у бою», ЖВІ. стр. 221-241.
|