Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОснови перевезення підрозділу залізничним, повітряним, водним транспортом ____ хв
Читайте также:
  1. АВТОМОБИЛЬНЫМ ТРАНСПОРТОМ В МЕЖДУГОРОДНОМ СООБЩЕНИИ
  2. Антитерористичні дії та порядок роботи командира підрозділу, частини при організації виконання завдань щодо боротьби з незаконно створеними збройними формуваннями
  3. Б21_3. “Основи роботи з дисками". Розкрити тему і запропонувати послідовність та методику навчання.
  4. Безопасность при перевозке ВМ автомобильным транспортом
  5. Визначення обсягу виробництва продукції борошномельного підрозділу
  6. Висвітліть матеріальні, фінансові, територіальні та соціальні основи місцевого самоврядування.
  7. Государственное управление транспортом.
  8. Енергетичний аудит і методологічні основи його проведення
  9. Етико-правові основи журналістської діяльності
  10. Законодавчі основи держінформполітики

 

Перевезення батальйону залізничним (морським, річковим) транспортом здійснюється одним двома військовими ешелонами, повітряним транспортом-декількома військовими командами.

Розрахунок на перевезення складається з урахуванням збереження організаційної цілісності підрозділів та забезпечення їхньої готовності до ведення бою після вивантаження (висадки).

Для вантаження (посадки) на платформи (у вагони), на судна, в літаки (вертольоти) та вивантаження (висадки) з них батальйону вказується станція, порт (пристань) або аеродром (площадка) вантаження (посадки) і вивантаження (висадки).

До вантаження (посадки) батальйон (рота, взвод) знаходиться в районі очікування, а для вивантаження (висадки) виходить у район збору. Час перебування в районі очікування використовується для підготовки до вантаження (посадки) та наступних дій.

Вантаження озброєння, техніки та посадка особово­го складу проводяться суворо в указаний час, потай, із додержанням заходів безпеки та запобігання поломок озброєння і техніки.

У першу чергу вантажаться: озброєння, техніка, запаси ракет, боєприпасів, пального та інших матері­альних засобів. При цьому озброєння і техніка розміщу­ються з урахуванням черговості їх вивантаження, а зенітні засоби — з урахуванням можливості ведення вогню по повітряних цілях. Плаваюча техніка та зенітні засоби, які виділені для прикриття району вантаження, а та­кож тягачі, призначені для забезпечення швидкого ван­таження (вивантаження) гусеничної техніки, вантажать­ся на платформи (судна) в останню чергу.

Запаси ракет, боєприпасів та пального, як правило, вантажаться в різні вагони (на різні судна, в різні літа­ки, вертольоти).

Посадка особового складу у вагони (на судна), в лі­таки (вертольоти) проводиться після закінчення ванта­ження озброєння, техніки та майна, як правило, безпо­середньо перед відправкою військового ешелону (коман­ди) або виходу судна в море, але не пізніше ніж за 10 хвилин до відправки. Вантаження озброєння, техніки, вантажів та посадка особового складу в літаки (вер­тольоти) починається за вказівкою командира авіацій­ної частини (підрозділу).

Озброєння, техніка та інші матеріальні засоби, на­вантажені на рухомий состав (на судна, в літаки, вер­тольоти) надійно закріплюються, а машини, крім того, ставлять на гальма та найнижчу передачу. Поворотні пристрої башт бойових машин застопорюються, а стопо­ри пломбуються.Зенітні та інші вогневі засоби, виділені для при­криття військового ешелону (судна) на шляху пряму­вання, займають указані начальником військового еше­лону місця на платформах у голові та хвості поїзда (на верхніх палубах суден). Для відбиття раптових нальо­тів повітряного противника призначаються чергові зеніт­ні та інші вогневі засоби, які повинні знаходитися в постійній готовності до ведення вогню.

Батальйон, який перевозиться залізничним (водним) транспортом, забезпечується на весь шлях прямування запасами продовольства. Для своє­часного надання медичної допомоги під час перевезень у військовому ешелоні (на судні) розгортається медич­ний пункт батальйону. Евакуація поранених та хворих із військового ешелону (із судна) здійснюється в найближчі медичні заклади.


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 15; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2020 год. (0.011 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты