Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВставте в документ картинку з галереї.
Читайте также:
  1. A) Отдельная группа кадров электронного документа, называемые слайдами
  2. I. ОФИЦИАЛЬНЫЕ ДОКУМЕНТЫ И НОРМАТИВНО-ПРАВОВЫЕ АКТЫ
  3. II. Основные документы операции финансового лизинга
  4. Opгaнизациoннo-мeтодичecкaя документация
  5. Quot;ОБ ОБЯЗАТЕЛЬНОМ ЭКЗЕМПЛЯРЕ ДОКУМЕНТОВ" (принят ГД ФС РФ 23.11.1994).
  6. WWW-cтраницы (cайты) — гипермедийные документы системы World Wide Web. Создаются с помощью языка разметки гипертекста HTML (Hypertext markup language).
  7. Абзацного отступа в документах HTML
  8. Автоматизация работы с документами
  9. Автоматизированный перевод документов
  10. Анализ структуры документооборота

Вставити => Рисунок => Картинки (Clip Art) =>Виберіть деяку картинку => ОК. Змініть (зменшіть) розміри картинки і роз­ташуйте її поряд з назвою фірми.

8. Вставте у створюваний документ картинку, яка є у деякому графічному файлі (власну фотографію).Вставити => Малюнок... => 3 файлу =>

У MS Word 2003 скористайтеся областю задач.

Виберіть картинку, змініть її розміри, розташуйте поряд з попередньою. За допомогою панелі Налаштування зображення змініть її контрастність і яскравість, обріжте, стисніть для Інтернету й екрана.

Підготуйтеся для введення тексту.

Розмістіть текстовий курсор під об'єктами.

Вставте під картинками текст з деякого документа, наприклад, з Тексті -ТекстЗ чи іншого файлу, що створю­ вався раніше.

Вставити => Файл => Введіть назву файлу чи відшукайте де­який текстовий документ у файловій системі => ОК.

Створіть кадр з білою рамкою.

Вставити => Кадр. Клацніть у документі й збільшіть розміри кадра, щоб помістити в ньому таблицю.

Створіть у кадрі невелику таблицю 3x3 і введіть довільні дані, що ілюструють успішну діяльність фірми тощо.

Розташуйте створений кадр у попередньому тексті і задайте режим обгортання (положення) кадра текстом ліворуч.

Виберіть кадр і перетягніть його в текст => Формат => Кадр => Закладка Обгортання =>Виберіть з меню потрібний спосіб обгортання => ОК.

Вставте три кадри й утворіть з них ланцюг.

Вставте поряд три кадри (написи). Відкрийте, якщо немає, панель інструментів ВИГЛЯД => Панелі... =>Кадр (Напис). Виберіть перший кадр, клацніть на панелі на кнопці із зображенням ланцюга і клацніть у другому кадрі. Виберіть другий кадр, клац­ніть на кнопці ланцюга, а потім у третьому кадрі.

Створіть у кадрах ефект переливання тексту.

Скопіюйте частину тексту, що є на сторінці, в буфер обміну і вставте його в перший кадр. Переконайтеся, що текст розлився по трьох кадрах.

Відформатуйте кадри якнайкраще.

Виберіть кадр і познайомтеся з його контекстним меню. Вико­найте команду Формат кадра. На закладці Кольори і лінії виберіть базовий колір — блакитний чи інший — і розгорніть список колір. Виберіть унизу Способи заливання... У першому кадрі створіть двоколірне градієнтно-діагональне заливання, а в другому підберіть текстуру граніт, а в третьому — візерунок великі сфери чи інший.Введіть такий текст: «Додаткову інформацію про діяль­ність фірми або про мене можете прочитати тут».

Після слова «тут» вставте гіперпосилання на текстовий документ з деякого вашого файлу, що створювався раніше, наприклад, на ваше резюме.

Вставити => Гіперпосилання => Пошук => Знайдіть і виберіть деякий файл => ОК.


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 8; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты