КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
З’ясування отриманого завданняПід час з’ясування завдання командир відділення повинен: зрозуміти завдання взводу (опорний пункт і завдання щодо відбиття наступу і знищення противника, який вклинився в оборону; смугу вогню, додаткові сектори обстрілу і ділянки зосередженого вогню взводу; якими силами і засобами забезпечуються фланги, стики і проміжки і хто відповідальний за них), відділення (позицію і завдання, смугу вогню і додатковий сектор обстрілу, основну (запасну) вогневу позицію БМП (БТР), основний і додатковий сектори обстрілу з кожної позиції, місце відділення в бойовому порядку взводу і в ділянці зосередженого вогню; рубежі, з виходом противника на які відділення відкриває вогонь; завдання сусідів (позицію, праву (ліву) межу смуги вогню); час зайняття оборони (позиції), готовності системи вогню, черговість і терміни інженерного обладнання позиції.
З’ясування завдання командиром відділення (варіант) З’ясував: 1. Завдання взводу. Наш ___ мв обороняє опорний пункт: ___________________________ з переднім краєм __________________________________ . Вогнем взводу відбити наступ і знищити противника, який намагається вклинитися в оборону у напрямку _______________________________ . Смуга вогню взводу: Праворуч ____________________________ ; Ліворуч _____________________________ . Додатковий сектор обстрілу _______________________________. Ділянка зосередженого вогню ______________________________. Фланги забезпечуються: Правий _________________________, відповідальний ____________. Лівий __________________________, відповідальний ____________. Проміжки між відділеннями _____________, відповідальний ________. Моє ____ мвід обороняє позицію _________________________ із завданням не допустити прориву танків і живої сили противника у напрямку ____________________________________ . Смуга вогню: Праворуч _______________________________________________. Ліворуч _________________________________________________. Додатковий сектор обстрілу ________________________________. Основну вогневу позицію БМП мати _________________________. Сектор обстрілу _________________________________. Додатковий сектор обстрілу _______________________. Запасну вогневу позицію БМП мати _________________________. Сектор обстрілу _________________________________. Додатковий сектор обстрілу _______________________. Відділення займає оборону _______________ оборони взводу на _____________ фланзі, місце відділення в ділянці зосередженого вогню взводу __________________ .
2. Рубіж відкриття вогню: З виходом танків та БМП противника на рубіж __________________ відкрити вогонь з протитанкових засобів, з виходом піхоти противника на рубіж ________________ відкрити вогонь зі стрілецької зброї.
3.Завдання сусідів: Праворуч ___ мвід ___ мв обороняє позицію _____________________ із завданням не допустити прориву танків і піхоти противника в напрямку Ліва смуга вогню,_______________________________. Додатковий сектор обстрілу_____________________________ . Ліворуч ___ мвід нашого взводу обороняє позицію _________________ із завданням не допустити прориву танків і піхоти противника в напрямку Права смуга вогню, ______________________. Додатковий сектор обстрілу ________________________ .
4. Час зайняття оборони (позиції), готовності системи вогню, черговість і терміни інженерного обладнання позиції. Оборону зайняти ____________________ Готовність системи вогню ____________ Інженерні роботи виконати: 1 -ї черги _______________________________ 2 -ї черги ________________________________ Готовність оборони __________________________.
ВИСНОВКИ 1. ___ мвід переходить до оборони позиції ___________ бойового порядку взводу, на напрямку зосередження основних зусиль взводу, маючи фронт позиції до _______. 2. На організацію оборони і системи вогню надано ______ годин.
|