КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Задачі. Плавно стежить за рухомим предметом Перша посмішка у відповідь на розмову дорослого⇐ ПредыдущаяСтр 13 из 13
Плавно стежить за рухомим предметом Перша посмішка у відповідь на розмову дорослого. Лежачи на животі намагається підняти і утримати голову.
Відрізняє близьких людей від чужих за зовнішнім виглядом (по-різному реагує на обличчя знайомого і незнайомого дорослого. Хапає іграшку, яку їй дають і утримує її. Повертається зі спини на живіт. Стоїть при підтримці під пахви.
Самостійно сідає, сидить, лягає, встає тримаючись за опору, стоїть і опускається, переступає, тримаючись за опору. Дивиться на дії іншої дитини і сміється або лепече. Грається у піжмурки. Іграшками займається довго і різноманітно діє з ними. Наслідує діям дорослого з іграшками (стукає, штовхає, виймає та ін.).
4. Визначте вік психічного розвитку дитини. Відомо, що на даний час дитина має наступні навички. Повністю одягається, але не вміє застебнути ґудзики, зав’язати шнурки. З’являються запитання „де?”, „куди?” Розмовляє багатослівними реченнями (більше 3х слів). Гра носить сюжетний характер, дитина зображує епізоди з оточуючого життя.
5. Визначте вік психічного розвитку дитини. Відомо, що на даний час дитина має наступні навички. Лежачі на животі піднімає і деякий час утримує голову. Швидко відповідає посмішкою при розмові з нею. Довго зосереджується на іншій людині Довго слідкує за рухомою іграшкою. Повертає голову в сторону дорослого.
6. Визначте вік психічного розвитку дитини. Відомо, що на даний час дитина має наступні навички. Самостійно виконує розучені дії з іграшками (котить, водить, годує та ін.). Переносить дії, які вивчені з одним предметом на ін. (годує, колише ляльку). Ходить самостійно, без опори. Розуміє назви декількох предметів (без демонстрації), імена дорослих і дітей, виконує окремі доручення („знайди”, „принеси”, „віддай”, „поклади на місце”, розуміє слово „не можна” – припиняє дію.
Грає поряд з іншою дитиною, або однією з нею іграшкою. Радіє при похвалі „молодець!” Самостійно на прохання дорослого виконує різні дії з іграшками, по-різному грає з різними іграшками. Ходить тримаючись за руку, тримаючись за поручні може піднятись на невисоку поверхню.
Ходить по обмеженій поверхні (шириною 15-20 см), піднятою над підлогою на висоту 15-20 см. Розуміє нескладні оповіді дорослого за сюжетною картинкою, відповідає на запитання дорослого. Позначає свої дії словами і двоскладовими реченнями. Частково роздягається (з невеликою допомогою дорослих).
|