Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаНевоєнізовані формування підприємств та задачі, що ними вирішуються
Читайте также:
  1. А) формування концепції «розвиненого соціалізму» внаслідок усвідомлення нереальності побудови комунізму
  2. А) формування концепції «розвиненого соціалізму» внаслідок усвідомлення нереальності побудови комунізму
  3. В процесі аналізу порівняння показників досліджуваного підприємства із загальноприйнятими (або теоретичними) «нормами» дозволяють
  4. В якому з цехів підприємства виконують нормування тканини?
  5. Валовий доход і прибуток підприємства. Норма прибутку
  6. Виконавчий орган Ради. Порядок формування, компетенція
  7. Виробнича структура підприємства
  8. Висвітліть роль профспілок у представництві й захисті прав та інтересів працівників на підприємстві.
  9. Дії керівного складу підприємств при аваріях з викидами сильнодіючих отруйних речовин
  10. Для узагальнення одержаних результатів економічного аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства використовують методику

 

Невоєнізовані формування (НФ) Цивільної оборони створюються в областях, районах, містах Києві і Севастополі, на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності і підпорядкованості в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

 

У невоєнізовані формування Цивільної оборони зараховуються працездатні громадяни України, за винятком жінок, які мають дітей у віці до восьми років, жінок із середньою і вищою медич-ною освітою, які мають дітей у віці до трьох років, і осіб, що ма-ють мобілізаційні розпорядження.

 

Невоєнізовані формування — це група робітників та службовців об’єкта, які об'єднані в окремий підрозділ, оснащений спеціальною технікою і майном, без звільнення їх від основної роботи і призначені для ведення РІНР при виникненні надзвичайної ситуації.

Невоєнізовані формування загального призначення є основними підрозділами НФ ЦО. Вони створюються на територіях відповідно до адміністративно-територіального поділу України, на об’єктах господарювання і призначені для пошуку і порятунку потерпілих у районах лиха, надання їм долікарняної допомоги, проведення невідкладних робіт, які сприяють порятунку людей, захисту їх життя та здоров'я. Організаційно вони можуть бути зведені в загони, команди, групи.

 

Невоєнізовані формування забезпечення створюються в адмі-ністративно-територіальних одиницях, на об’єктах господарювання і призначені для вирішення спеціальних завдань та всебічного забезпечення РІНР у районах стихійного лиха й вогнищах ураження.

 

Організаційно це можуть бути загони, команди, колони, бригади, дружини, групи, відділення, пости. Вони можуть виконувати такі завдання:— ведення розвідки;— забезпечення зв'язком;— ведення медичної розвідки, надання медичної допомоги;— проведення протиепідемічних і санітарно-гігієнічних за-ходів;— локалізація і гасіння пожеж;— ведення інженерної розвідки, РІНР, відновлення і ремонт доріг та дорожніх споруд;— ведення аварійно-технічних робіт на мережах і спорудах комунально-енергетичного господарства;— проведення санітарної і спеціальної обробки людей, техні-ки, майна, а також територій;— перевезення людей і матеріальних цінностей;—підтримка суспільного порядку, несення комендантської служби;— забезпечення гарячим харчуванням, водою, продовольст-вом, одягом, взуттям тощо. 

Територіальні невоєнізовані формування загального призначення створюються на базі підприємств та організацій обласного, районного, міського підпорядкування, підкоряються начальникам Цивільної оборони відповідних територій і використовуються за їхніми розпорядженнями.

 

Територіальні НФ забезпечення створюються на базі підприємств, організацій і установ при наявності необхідних фахівців, матеріальних і технічних заходів, які підкоряються начальникам ЦО цих адміністративно-територіальних одиниць. Об'єкти, на базі яких створюються територіальні НФ ЦО, визначаються органами з питань НС і затверджуються державними адміністраціями, органами виконавчої влади на місцях.

 


Дата добавления: 2015-04-21; просмотров: 12; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2020 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты