Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОпозиція: голосування по мовах сфальсифіковане Вівторок, 03 липня 2012, 16:44
Опозиція вимагатиме не подавати на підпис президенту мовний законопроект у зв’язку з фальсифікацією його ухвалення.

Про це повідомив "Українській правді" депутат від НУНС Іван Стойко.

За його словами, було порушено процедуру розгляду питання.

"Перше голосування Мартинюка стосувалося позачергового включення в порядок денний мовного закону. Це голосування провалилося. Після цього він поставив питання про повернення до розгляду про включення в порядок денний, а третє голосування – про саме включення в порядок денний", - сказав опозиціонер.

"Але Мартинюк намагається довести, що це було голосування про сам мовний законопроект", - сказав Стойко.

За його словами, "зараз намагаються підрихтувати стенограму, щоб третє голосування вважалося за сам мовний законопроект".

"Але ми маємо сфотографовану стенограму, де видно, що третє питання ставилося не про ухвалення законопроекту, а лише про включення його порядок денний, після чого сесію взагалі закрили", - зазначив Стойко.

"Ми вимагатимемо від Литвина не підписувати сфальсифіковану стенограму і не подавати на підпис Януковичу сфальсифікований законопроект", - повідомив Стойко.

За його словами, "недарма в цей час Литвин був викликаний на Банкову, щоб Мартинюк провів всі необхідні рішення".

Крім того, як помітили депутати та журналісти, з сайту Верховної Ради зникли результати першого голосування про внесення законопроекту до порядку денного, яке набрало лише 219 голосів.

Також там, де були лінки на це голосування, сторінки станом на 17:30 не відкриваються.

Раніше в середу більшість у Верховній Раді хитрощами ухвалила у другому читанні "мовний" законопроект, за нього проголосували 248 депутатів.

"Українська правда"http://www.pravda.com.ua/news/2012/07/3/6967928/

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

http://www.expres.ua/news/2012/07/05/69343#.T_VWziytMS4.facebook

Одинадцять депутатів відкликали свої голоси за "мовний" закон
Одинадцять депутатів Верховної Ради відкликали свої голоси за "мовний" законопроект, який було скандально проголосовано.
фракції Народної Партії свої голоси відкликали Катерина Ващук, Сергій Терещук, Микола Шершун, Василь Черній і Василь Шпак.
Четверо депутатів з Партії регіонів також відкликали свої голоси. Такі заяви написали Орест Муц, Петро Писарчук, Василь Чуднов та Юрій Полунєєв. Так замість голосу "за", вони просять вважати, що вони не голосували.
З фракції "Наша Україна" єдиною, що проголосувала, була картка Ігоря Палиці, який також відкликав свій голос та просить вважати, що він "не голосував".
Микола Томенко, який також заявив, що не голосував за цей законопроект, відкликав голос.
Між тим є один регіонал Анатолій Коржев та двоє представників групи Реформи заради майбутнього Юрій Крук і Микола Трайдук, які написали заяви і попросили зарахувати їхні голоси.
Таким чином, свої голоси відкликали 11 осіб і додали 2. Навіть ці заяви не змінюють долі закону, оскільки для підтримки потрібно 226 голосів, проголосували 248 карток.
Джерело: "Українська правда"

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

"Автори законопроекту не надали розрахунків вартості його реалізації, але, за нашими оцінками, це від 12 до 17 млрд грн на рік. Мінфін не підтримує прийняття цього законопроекту."

В.Брусило нач. відділу департаменту фінансів соцсфери Мінфіну

(керівництво Мінфіну заборонило давати пояснення щодо закону про регіональні мови під загрозою звільнення)

Неповний перелік цілевих витрат держ. та місцевих бюджетів щодо виконання закону про рег.мови:

- публікація актів місцевої влади регіональними мовами

- виготовлення печаток, бланків, штампів, тощо регіональними мовами

- переклад процесуальних, судових документів

- утримання штату перекладачів

- видання і розповсюдження аудіо, відео творів регіональними мовами

- видання документів про освіту державною та регіональними мовами

- отримання освіти регіональними мовами

- обов"язкове вивчення однієї з регіональних мов в школах

- підготовка педагогічних кадрів

- утримання педагогічних кадрів

- забезпечення новими ліцензіями телерадіокомпаній

Коротка справка: кожний громадянин наповнює держбюджет за допомоги ПДВ (20% з ціни товару чи послуги), податку на фіз.осіб і т.п. і має право знати і впливати на те, як витрачаються ці кошти.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0PgIwReHRM4

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Поіменне голосування про проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) - в цілому

Дата голосування : 03/липень /2012 16:09

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?spisok_poimennogo_golosuvannya_za_movniy_zakonoproekt_regionaliv&objectId=1259025

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\


Дата добавления: 2015-07-26; просмотров: 5; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2023 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты