Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОсобливості препарування каріозних порожнин в тимчасових та постійних зубах при пломбуванні склоіономерними цементами, композитами.
Читайте также:
  1. Адмін.юстиція: поняття, види та особливості її становлення вУ
  2. Б) Показники маршу. Особливості здійснення маршу зимою, в горах, зміст бойового наказу
  3. БАЛАНС РОБОЧОГО ЧАСУ ПОСТІЙНИХ РОБІТНИКІВ ЛІСНИЦТВА
  4. Біографія як жанр PR-тексту: основні види, особливості структури.
  5. Будова і обладнання постійних парків
  6. Взаємозв’язок собівартості 1 ц молока ( ) з сумою постійних (ПВ) і змінних (зв) витрат описується таким рівнянням
  7. Визначити суму витрат на виробництво (В) через взаємозв’язок обсягу продукції (U) постійних (ПВ) і змінних (зв) витрат можна через рівняння
  8. Висвітліть особливості вивільнення персоналу. Розкрийте сутність та причини плинності персоналу.
  9. Висвітліть особливості організації мотивації та стимулювання персоналу організації.
  10. Висвітліть особливості організації професійної підготовки працівників.

 

Метод "профілактичного пломбування" був розроблений після появи композитів та склоіономерних цементів, матеріалів з високою механічною міцністю, з добрими адгезивними властивостями до твердих тканин зуба. Основний принцип цього методу - пломбування до "імунних" зон з урахуванням особливостей пломбувальних матеріалів та індивідуальної карієсрезистентпості. Властивості композитів та склоіономерних цементін дозволяють пломбувати ними порожнини класичної форми - з кулястим та ступінчастим дном.

 

Варіантом лікування карієсу тимчасових зубів є атравматичне відновлювальне лікування (АРТ - методика –atraumatic restorative treatment ). Ця методика передбачає пломбування порожнини без препарування (тільки некректомія екскаватором) матеріалами з протикаріозною дією. Техніка виконання слідуюча: каріозна порожнина вичищається екскаватором, висушується і пломбується склоіономерними цементами. Якщо лікування проведене на початкових стадіях розвитку карієсу, то воно дозволяє повністю зупинити прогресування процесу порушення твердих тканин зуба. Атравматичне відновлювальне лікування викликає мінімум больових відчуттів, практично не викликає у пацієнтів психоемоційного напруження. Цю методику можна використовувати на всіх етапах розвитку тимчасових зубів.

 

Необхідно дотримуватися принципів безболісного препарування:

1. Використовувати високі і надвисокі швидкісні наконечники з водним охолодженням.

2. Препарувати без сильного натиску на тканини зуба, тому що це призводить до перегрівання тканин зуба та змін в пульпі зуба.

3. Використовувати бори з твердих сплавів або алмазні головки невеликих розмірів, що зменшує перегрівання тканин.

4. Використовувати справні наконечники, що запобігає вібрації бора.

5. Використовувати гострі (бажано нові) бори

6. Проводити препарування преривчасто, що скорочує тривалість контакту бора з тканинами зуба.Дата добавления: 2015-07-26; просмотров: 13; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты