Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВзаємне розміщення двох прямих у просторі
Читайте также:
  1. Аналіз технології приймання та розміщення споживачів
  2. Білокачанної залежно від схеми розміщення та густоти рослин в 2013 р.
  3. Виділяють 4 групи факторів розміщення продуктивних сил регіонів
  4. Вимоги до приміщень, розміщення в них ВДТ, ЕОМ, ПЕОМ та організації лінії робочих місць
  5. Виробнича структура підприємства і організація процесу виробництва в просторі
  6. Дія нормативно-правового акта в просторі і за колом осіб
  7. Дія прецедентно'! норми в часі та просторі
  8. Жанри PR в Інтернет-просторі.
  9. Закономірності розміщення продуктивних сил

План-конспект уроку

З геометрії

Для групи Р-11

Тема уроку: Розміщення двох прямих у просторі. Прямі, що перетинаються. Паралельні та мимобіжні прямі. Ознака паралельності прямих.

Мета уроку: вивчення взаємного розташування двох прямих у просторі: прямі, що перетинаються; паралельні прямі; мимобіжні прямі. Формування понять: паралельні прямі, мимобіжні прямі.

Обладнання: стереометричний набір, каркасна модель куба, схема “Взаємне розміщення двох прямих у просторі”.

Хід уроку

І. Перевірка домашнього завдання

Перевірку правильності виконання домашньої задачі провести шляхом фронтальної бесіди за записами, зробленими на дошці до початку уроку.


Запитання до класу

1) Поясніть, що таке прямокутний паралелепіпед.

2) Назвіть Аксіому 1.

3) Назвіть Аксіому 2.

4) Назвіть Аксіому 3.

Взаємне розміщення двох прямих у просторі

Із курсу планіметрії відомо, що дві прямі, які лежать у площині, можуть перетинатися або не мати спільних точок. Якщо дві прямі ле­жать в одній площині і не мають спільних точок, то вони називаються паралельними. У просторі дві різні прямі або перетинаються, або не пе­ретинаються. Проте другий випадок допускає дві можливості: прямі ле­жать в одній площині або прямі не лежать в одній площині.

Прямі, які не перетинаються і лежать в одній площині, називають паралельними, а дві прямі, які не перетинаються і не лежать в одній площині, називаютьмимобіжними.

Випадки взаємного розташування двох прямих у просторі демонструються за допомогою стереометричного набору або на каркасній моделі куба.

Отже, дві прямі а і b у просторі можуть: перетинатися, бути паралель­ними, бути мимобіжними (демонструється схема, наведена нижче).


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 64; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.01 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты