Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


Пребіотики




  • Лактулоза (Lactulose) ** (див. п. 3.11.3. розділу "ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ. ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ")
  • Продукти життєдіяльності лактобактерій (Lactobacillus helveticus) **

Фармакотерапевтична група:А07FA05 - антидіарейні мікробні препарати.

Основна фармакотерапевтична дія:завдяки тому, що препарату містить біосинтетичну молочну кислоту та її буферні солі, нормалізується кислотність у ШКТ, яка лишається постійною, незалежно від того, підвищену або знижену кислотність має пацієнт; введенням до складу препарату численних продуктів обміну фізіологічних кишкових мікробів (виробників молочної кислоти, а також Гр(+) і Гр(-) симбіонтів тонкого та товстого кишечнику) можна зберегти фізіологічні функції слизової оболонки кишечнику та сприяти відновленню його нормальної флори; летючі кислоти жирного ряду роблять можливими не тільки профілактику, але і відновлення ушкодженого кишкового середовища при інфекційних шлунково-кишкових захворюваннях, вони також сприяють всмоктуванню води та важливих електролітів (натрій, хлор); препарат скорочує час виведення сальмонел у немовлят після сальмонельозного ентериту; дія базується на тому, що краплі сприяють росту ацидофільної анаеробної кишкової флори, яка є антагоністом сальмонел; краплі потрапляють до ШКТ, нормалізуючи мікрофлору, рН та водно-електролітний баланс у просвіту кишечнику.

Показання для застосування ЛЗ:відновлення нормальної флори кишечнику при дисбіозах; с-м старечого кишечнику (хр., атрофічні ентероколіти, коліти); розлади з боку ШКТ, викликані зміною клімату (“діарея мандрівника”); як супутня терапія при алергічних захворюваннях шкіри (кропив’янка, ендогенно обумовлена хр. екзема); у комплексному лікуванні г. кишкових інфекцій.

Спосіб застосування та дози ЛЗ:препарат рекомендовано приймати до або під час прийому їди з достатньою кількістю рідини (за винятком молока) 3 р/добу дорослим і дітям старше 12 років - по 40 60 крап. на прийом; дітям від 2 років - по 20 - 40 крап. на прийом; дітям до 2 років - по 15 - 30 крап. на прийом; після покращання стану добова доза може бути зменшена вдвічі; особам, які мають підвищенну кислотність шлунка, і як наслідок пов’язану з цим печію, рекомендується обов’язково розподіляти добову дозу на 3 прийоми; тривалість лікування залежить від тяжкості перебігу хвороби.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ:реакція гіперчутливості у вигляді шкірних реакцій.

Протипоказання до застосування ЛЗ:гіперчутливість до препарату.

Форми випуску ЛЗ:краплі оральні, р-н по 30 мл , по 100 мл у фл.

Торгова назва:

II. ХІЛАК, Меркле ГмбХ, Німеччина

Поделиться:

Дата добавления: 2015-09-15; просмотров: 88; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав





lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2024 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты