Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаАнтигістамінні засоби для місцевого застосування
Читайте также:
 1. Агресивність дітей дошкільного та шкільного віку. Причини формування та засоби подолання
 2. Актуальні проблеми науки державного будівництва і місцевого самоврядування в Україні на сучасному етапі
 3. Алкілуючі засоби
 4. Анестезуючі засоби загальної дії
 5. Антиадренергічні засоби, гангліоблокатори
 6. Антибактеріальні засоби для топічного застосування
 7. Антибактеріальні препарати для місцевого застосування
 8. Антибактеріальні та антисептичні засоби
 9. Антигестагені засоби
 • Азеластин (Azelastine) **

Фармакотерапевтична група:R01AC03 - протинабрякові та антиалергічні препарати.

Основна фармакотерапевтична дія:селективний блокатор гістамінових Н1-рецепторів; похідне фталазинону нової структури; виявляє пролонговану антиалергічну дію; пригнічує синтез або вивільненняя хімічних медіаторів, що беруть участь на ранніх і пізніх стадіях АР, таких як лейкотрієни, гістамін, інгібітори PAF і серотонін; при багаторазовому введенні доз клінічно значущий вплив на QT-інтервал відсутній.

Показання для застосування ЛЗ:сезонні і щорічні алергічні риніти БНФ і ринокон’юнктивіти.

Спосіб застосування та дози ЛЗ:рекомендовано упорскувати по одній дозі (0,14 мг/0,14 мл) у кожну ніздрю 2 р/добу БНФ , що відповідає добовій дозі 0,56 мг; прийом триває до зникнення симптомів, але не більше 6 місяців.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ:подразнення слизової оболонки носа, печіння, свербіж і чхання; дуже рідко - носова кровотеча.

Протипоказання до застосування ЛЗ:гіперчутливість до препарату; вагітність (особливо І триместр), лактація; діти до 6 років.

Форми випуску ЛЗ:спрей назальний, дозований, 0,14 мг/0,14 мл по 10 мл.

Торгова назва:

II. АЛЕРГОДИЛ®, МЕДА Меньюфекчеринг ГмбХ, Німеччина

 

 

 • Лоратадин (Loratadine) ** (див. п. 18.3.1.2. розділу "ІМУНОМОДУЛЯТОРИ ТА ПРОТИАЛЕРГІЧНІ ЗАСОБИ")

Фармакотерапевтична група:R01AC08 - блокатори Н1-рецепторів

Основна фармакотерапевтична дія:антиалергічна, антиексудативна та протисвербіжна дія; антигістамінний препарат для місцевого застосування; основним активним інгредієнтом гелю є лоратадин, який селективно блокує Н1-гістамінові рецептори; виявляє місцеву протиалергічну дію, зменшує набряклість слизової оболонки носа, ексудацію, свербіж, відновлює прохідність носа, полегшує дихання; не чинить седативної дії, не викликає звикання.

Показання для застосування ЛЗ:профілактика та лікування сезонного та хр. алергічного ринітів, вазомоторного риніту (симптоматичне лікування при закладеності носа, чханні, виділеннях з носа, свербежі та сльозотечі); риносинусита.

Спосіб застосування та дози ЛЗ:дорослим і дітям (старшим 2 років) препарат наносять на слизову оболонку носа 2 р/добу (за необхідності 3-4 р/добу); лікування продовжують до досягнення терапевтичного ефекту (в середньому від 2 до 5 днів).Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ:збільшення кількості виділень з носа, свербіж.

Протипоказання до застосування ЛЗ:гіперчутливість до препарату; вагітність, лактація; дитячий вік до 2 років.

Форми випуску ЛЗ:гель назальний 0,5 % по 15 г.

Торгова назва:

I. ЛОРИЗАН®, ВАТ "Київмедпрепарат", м. Київ, Україна

 


Дата добавления: 2015-09-15; просмотров: 11; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.012 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты