Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


HELO 10-computer25.noc.lab.krmk




 

Результатом вдалої ідентифікації має бути повідомлення сервера з кодом 250:

Sstzn.tzn.lab.krmk

7.6. За допомогою команди MAIL FROM: <ім’я користувача-відправника@домен користувача-відправника> вкажіть електронну поштову адресу користувача-відпраника поштового повідомлення. Параметр ім’я користувача-відправника@домен користувача-відправника обирається за таким принципом:

- ім’я користувача-відправника - обирається за шаблоном L-studentN.домен лабораторії, де L – номер лабораторії (приміщення), де проводиться лабораторна робота, а N - номер Вашого робочого місця, домен лабораторії - обирається noc.lab.krmk для лабораторії НОЦ, або tzn.lab.krmk - для лабораторії ТЗН;

- домен користувача-відправника – обирається noc.lab.krmk для лабораторії НОЦ, або tzn.lab.krmk - для лабораторії ТЗН. Наприклад:

 

MAIL FROM:10-student25@noc.lab.krmk

 

Результатом вдалої операції має бути повідомлення сервера з кодом 250:

 

250 2.1.0 Ok

 

7.7. За допомогою команди RCPT TO: <ім’я користувача-одержувача@домен користувача-одержувача> вкажіть електронну поштову адресу користувача-одержувача поштового повідомлення. Параметр ім’я користувача-одержувача@домен користувача-одержувача обирається за таким принципом:

- ім’я користувача-одержувача - обирається за шаблоном L-studentN.домен лабораторії, де L – номер лабораторії (приміщення), де проводиться лабораторна робота, а N - номер Вашого робочого місця, домен лабораторії - обирається noc.lab.krmk для лабораторії НОЦ, або tzn.lab.krmk - для лабораторії ТЗН;

- домен користувача-одержувача – обирається noc.lab.krmk для лабораторії НОЦ, або tzn.lab.krmk - для лабораторії ТЗН. Наприклад:

 

RCPT TO:10-student30@noc.lab.krmk

 

Результатом вдалої операції має бути повідомлення сервера з кодом 250:

 

250 2.1.0 Ok

 

7.8. За допомогою команди DATA повідомте поштовий сервер про свій намір розпочати введення тіла поштового повідомлення.

 

DATA

 

У відповідь має з’явитися повідомлення з кодом 354 про готовність сервера сприйняти текстове повідомлення:

354 End data with <CR><LF>.<CR><LF>

В цьому повідомленні вказується на те, що після завершення введення тіла поштового повідомлення користувач має перейти на новий рядок та ввести символ «.» (ознака кінця тіла поштового повідомлення).

7.9.Введіть коротке текстове повідомлення, використовуючи лише латинські літери. В кінці повідомлення перейдіть на нову строку та введіть символ «.». Після натискання клавіші Enter Ваше поштове повідомлення буде збережено на сервері і поставлене в чергу на відправлення адресатові. При цьому сервер поверне повідомлення про успішну доставку листа адресатові або розміщення листа в черзі на віправку (сервер вказує ідентифікатор листа в черзі повідомлень на відправку):

 

250 2.0.0 Ok: queued as 7083DB822

Завершіть сеанс інтерактивного зв’язку з сервером командою QUIT.

7.10.Використовуючи програму-клієнт віддаленої реєстрації PUTTY, виконайте віддалене підключення за протоколом Telnet до 110-го порту навчального поштового сервера sstzn.tzn.lab.krmk, як показано на рисунку:

 
 

 


7.11.У відповідь на привітання поштового РОР3-сервера +OK Dovecot readyза допомогою команди USER <ім’я користувача> виконайте авторизацію користувача-отримувача, обліковий запис якого є на поштовому POP3-сервері. Параметр ім’я користувача обирається за шаблоном L-studentN@домен лабораторії, де L – номер лабораторії (приміщення), де проводиться лабораторна робота, а N - номер Вашого робочого місця, домен лабораторії - обирається noc.lab.krmk для лабораторії НОЦ, або tzn.lab.krmk - для лабораторії ТЗН. Наприклад:

USER 10-student30@noc.lab.krmk

 

Результатом вдалої авторизації має бути повідомлення сервера:

+OK

 

7.12.За допомогою команди PASS <пароль> введіть пароль на доступ до поштової скриньки користувача-отримувача, обліковий запис якого є на поштовому POP3-сервері. Параметр пароль обирається за шаблоном L-sN, де L – номер лабораторії (приміщення), де проводиться лабораторна робота, а N - номер Вашого робочого місця. Наприклад:

 

PASS 10-s30

 

Результатом вдалої авторизації має бути повідомлення сервера:

+OK Logged in.

7.13.За допомогою команди STAT отримайте кількість повідомлень у поштовій скринці користувача та загальний об’єм у байтах цих повідомлень. Наприклад:

STAT

 

Результатом вдалого виконання команди має бути повідомлення сервера:

+OK 1 332

За допомогою команди LIST отримайте список пронумерованих повідомлень у поштовій скринці користувача та об’єм у байтах кожного з цих повідомлень. Наприклад:

 

LIST

 

Результатом вдалого виконання команди має бути повідомлення сервера:

+OK 1 messages:

1 332

.

7.14.За допомогою команди RETR <номер повідомлення> отримайте повідомлення з навчального поштового сервера та виведіть його зміст на екран. Параметр номер повідомлення приймає значення зі списку номерів повідомлень, що доступні для читання в поштовій скринці користувача на поштовому сервері. Наприклад:

RETR 1

 

Результатом вдалого виконання команди має бути відображений на екрані вміст отриманого листа :

+OK 332 octets

Return-Path: <10-student25@noc.lab.krmk>

X-Original-To: 10-student30@noc.lab.krmk

Delivered-To: 10-student30@noc.lab.krmk

Received: from 10-student25.noc.lab.krmk (10-computer25.noc.lab.krmk [10.16.0.25])


Поделиться:

Дата добавления: 2015-09-13; просмотров: 98; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав





lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2024 год. (0.005 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты