КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Завдання 1. Практикум складений відповідно до програми дисципліни "Фінансовий облік" і призначений для проведення практичних занять зі студентамиВСТУП Практикум складений відповідно до програми дисципліни "Фінансовий облік" і призначений для проведення практичних занять зі студентами освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр", галузі знань 6.0503 "Економіка і підприємництво", напряму підготовки 6.030509 "Облік і аудит", професійного спрямування 6.03050901 "Облік і аудит в підприємництві" денної форми навчання.
Метою практичних занять є засвоєння студентами теоретичних знань із фінансового обліку та набуття умінь і навичок ведення фінансового обліку на підприємствах. Під час практичних занять студенти: · вивчають об’єкти, принципи та методи фінансового обліку; · набувають практичних навичок щодо складання первинних документів та облікових регістрів; · формують облікову інформацію для потреб управління підприємством.
Завдання практикуму за темами курсу передбачають: · вивчення облікової термінології; · вирішення практичних завдань.
Нумерація завдань передбачена за кожною окремою темою практикуму. Послідовність виконання завдань визначається викладачем. Готуючись до практичного заняття і виконуючи завдання, студенти опрацьовують лекційний матеріал із відповідної теми, нормативну і спеціальну літературу, рекомендовану для вивчення курсу, визначаються з відповідями на контрольні питання після кожної теми. Під час самопідготовки студент виконує завдання, винесені для самостійної роботи, отримує консультації викладача.
Розподіл навчального часу
Тема 2. Облік грошових коштів Практичні заняття (8 год.) Мета занять:вивчити методику танабути практичних навичок з аналітичного та синтетичного обліку грошових коштів підприємства.
Практичне заняття 1 Мета заняття:вивчити методику танабути практичних навичок з аналітичного та синтетичного обліку грошових коштів у касі підприємства. Завдання 1
Що необхідно зробити: Знайти відповідне визначення для кожного наведеного терміна.
Матеріал для виконання завдання 1
|