КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Порядок виконання роботи. 1). Вивчити характеристики використовуваних приладів і апаратів.1). Вивчити характеристики використовуваних приладів і апаратів. 2). Зібрати схему для випробування різних приймачів електроенергії (резистора, індуктивної котушки без осердя, конденсатора) згідно з рис. 2.2.8. 3). Змінюючи за допомогою ЛАТРа напругу, встановити струм, не перевищуючий номінальний, виміряти струм, напругу і активну потужність, споживану кожним електроприймачем. Результати ввести в табл. 1. Слід мати на увазі, що потужність Pкон завжди мала. Напруга і ток повинні знаходитися у межах виміру ватметра.
Рис. 2.2.8. Схеми для випробування різних приймачів електроенергії (резистор, індуктивна котушка без осердя, конденсатор)
Таблиця 2.2.1
4). Зібрати схему змішаного з’єднання тих же приймачів
Рис. 2.2.9. Схема змішаного включення навантаження
5). Виміряти напруги і токи в кожному приймачі і потужність
Таблиця 2.2.2
Обробка результатів досліду. 1). За даними вимірювань в таблиці I обчислити активні, реактивні і повні опори і провідності для схем заміщення приймачів, показаних на рис. 2.2.9, а також кути зсуву фаз для кожного приймача. Результати знести до таблиці 2.2.3.
Таблиця 2.2.3
2). Побудувати у масштабі векторні діаграми струмів і напруг, трикутники опорів і провідностей для всіх приймачів енергії. 3). Визначити добротність котушки і тангенс кута діелектричних втрат конденсатора. 4). По зміряних струмам і напругам в таблиці 2.2.2, використовуючи відомі кути зсуву фаз між напругою і струмом приймачів (табл. 2.2.3), побудувати векторну діаграму струмів і напруг для схеми на рис. 2.2.9. 5). Перевірити баланс активних потужностей кола.
|