Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаГОЛКОПРОБИВНОЇ МАШИНИ ЇХ ВПЛИВ НА ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ
Читайте также:
  1. Аналіз показників готової продукції
  2. Аналіз собівартості окремих видів продукції
  3. Аналіз якості продукції
  4. Взаємний вплив атомів у молекулі толуену.
  5. Визначення порядку передачі крутного моменту до агрегатів трансмісії машини
  6. ВИПУСК ПРОДУКЦІЇ У ПОДЕКАДНОМУ РОЗРІЗІ
  7. Відмова від здійснення реєстрації призведе до закриття доступу для продукції конкретної компанії на ринок Євросоюзу.
  8. Вплив важких металів на біосферу, людину.
  9. Вплив Другої світової війни на економіку УРСР та характеристика післявоєнного господарства
  10. Вплив зміненого атмосферного тиску на організм.

На фізико-механічні властивості голкопробивних матеріалів великий вплив мають такі заправ очні параметри, як властивості волокон і каркасного матеріалу; структура і параметри волокнистого холста; параметри голко проколювання і види обробки.

Волокна характеризуються наступними показниками:видом, розміром,фізико-механічними і експлуатаційними властивостями. Вид і геометричні розміри волокон мають суттєвий вплив не тільки на фізико-механічні властивості волокон але і на технологічний процес голкопроколювання. В процесі голкопроколювання проходить розрив волокон, при чому волокна більшої довжини обриваються інтенсивніше. І використання довгих волокон зменшує силу проколювання. Це пояснюється тим, що холст і довгих волокон має більш об’ємну структуру.

Структура волокнистого холста визначається його товщиною, розміщенням волокон по товщині волокон, їх орієнтацією та іншими показниками. Найкращим варіантом для таких матеріалів є холст із взаємно перпендикулярним розміщенням волокон. Чим більша товщина волокнистого холста, тим більша міцність голкопробивного матеріалу. Для кращого випрямлення волокон в полотні…матеріал після першого пропускання через голкопробивну машину піддають витягуванню.

На властивості матеріалу впливають також структура і волокнистий склад пряжі каркасного матеріалу. Каркас, щоб менше руйнуватися в процесі голко проколювання, повинен володіти рухомою структурою, а нитки з яких він утворений повинні бути тонкими, міцними з малим коефіцієнтом тертя. В якості каркасу рекомендують використовувати неткане полотно малімо, тому що його структура найбільше відповідає вимогам.

До основних параметрів голкопроколювання, які впливають на властивості нетканих полотен, відносяться: глибина голкопроколювання, число проколівнаодиницю площі і ефективність роботи голок.

В залежності від глибини проколювання волокна, товщина голкопробивного матеріалу зменшується при збільшенні глибини проколювання і числа проколів на одиницю площі. При цьому його щільність (об’ємна маса) збільшується.

Число проколів на 1см2 є одним із головних параметрів, який впливає на міцність матеріалу, і залежить від щільності посадки голок в голковій дошці. (число голок на 1 см ширини голкової дошки) і від подачі волокнистого холста.Число проколів на 1см2 визначаємо по формулі:

М =

де, M – число проколів на 1 см2 волокнистого холста

F – число голок на 1 см ширини голкової доски

l - довжина руху холста за 1 цикл роботи машини або величина подачі холста, см

 

l = Vв * 1000 / nГ.В

швидкість випуску полотна, м/хв.

nГ.В – частота обертання головного валу, хв.-1

Ефективність роботи голок визначається їх конструкцією, розмірами, а також видом і числом зазубрин на них.

Чим тонша голка і чим менше зазубрин, тим більше число можливих проколів на одиницю поверхні можна отримати, з тим щоб досягнути максимального ефекту закріплення.

 


Дата добавления: 2015-09-15; просмотров: 6; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.012 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты