Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОбережно: харчовий лейкоцитоз
Читайте также:
  1. Лейкоцитозы
  2. Нейтрофильный лейкоцитоз с очень выраженным ядерным сдвигом

ВСІМ знайомий стан, коли після обіду хочеться спати? Це харчовий лейкоцитоз.

Відомо, що при хворобливих станах збільшується кількість білих кров'яних тілець в організмі людини. Але те ж явище спостерігається і після прийому термічно обробленої їжі. Якщо в момент прийому їжі білих кров'яних тілець - 6-7 тисяч на квадратний міліметр, лише 30 хвилин потому їх число збільшується до 30 тисяч. Але цього не відбувається при вживанні сирої рослинної їжі.

Легко оцінити, в яке ускладнене становище стає нервова система, коли ця оброблена теплом їжа приймається по кілька разів на день. А, якщо це повторюється в перебігу багатьох років, може відбутися її повне виснаження.

«Цікаво відкриття російського вченого-бактеріолога Кушекова, зроблене ним під час спостереження за цингою під час його тривалого перебування в Арктиці - пише доктор Біргер. - Він виявив, що харчовий лейкоцитоз, що вважається нормальним фізіологічним явищем, що не з'являється після вживання сирої їжі, тоді як з'являється завжди після вживання приготовленої і промислово переробленої їжі (консерви, цукор і ін)». Дослідження доводять, що харчовий лейкоцитоз не розвивається і при використанні обробленої теплом їжі, якщо перед її вживанням включена сира рослинна їжа.

Через кілька десятиліть робота Біргер-Беннер з натхненням була підхоплена і продовжена атеровіт. І тут особиста драма стає причиною початку нового шляху в житті і повної переорієнтації в поглядах на спосіб життя і, головним чином, на режим харчування. Атеров- автор книги «Сироїдство», виданої в Єревані (Вірменія).

Лейкоцити - це білі круглі тільця крові, які відповідальні в організмі за імунітет і захисні сили. Головні функції лейкоцитів - це захист організму від різних інфекцій - бактеріальних і вірусних, від паразитів, підтримання в нормі параметрів внутрішнього середовища організму і участь в регенерації тканин.

Лейкоцитоз - стан крові, при якому підвищується кількість лейкоцитів, іншими словами, мобілізація захисних сил організму для боротьби з інфекцією або чужорідними речовинами. Для дорослих людей лейкоцитоз в крові - це кількість лейкоцитів більше, ніж 9,0 × 109 / л. Для дітей ці норми відрізняються і для кожного віку вони різні.Існує поняття харчового лейкоцитозу. Він виникає, коли при прийомі їжі і при її перетравленні в крові відбувається перерозподіл лейкоцитів і збільшується їх кількість у периферичної крові.

Мало того, навіть коли їжа тільки торкається до неба, до шлунково-кишковому тракту швидко прямує велика кількість лейкоцитів для знищення шкідливого впливу їжі. Ця мобілізація триває годину-півтори, потім припиняється. Однак багаторазове повторення такого процесу дуже виснажує організм. А найголовніше, лейкоцити в цей час не можуть виконувати свої основні захисні функції, відбувається зниження імунітету.

Тому й мінімальна працездатність людини спостерігається після ситного обіду, коли тільця крові від мозку та інших органів перенаправляються до шлунку.

Там же криється одна з основних причин частих застуд та інших ГРЗ.

Харчовий лейкоцитоз ще називають фізіологічним, тобто сучасна медицина вважає його нормою, але, на жаль, це не так ...

Лейкоцитоз в крові не спостерігається при харчуванні сирою рослинною їжею. Лужні і нейтральні їжа і напої (свіжа рослинна їжа має лужну реакцію) не викликають лейкоцитозу.

Прийом в їжу чужорідного білка також викликає лейкоцитоз. М'ясо та інша їжа тваринного походження - це чужорідні білки. Організм реагує на чужорідний білок так, як реагує на всі інші сторонні речовини, він захищається. Імунітет при цьому послаблюється. Таким чином, вживання вареної, смаженої чи іншої термічно або хімічно обробленої їжі, а також їжі тваринного походження сильно підривають імунітет, і людина стає слабо захищена від мікробів і всіляких інфекцій.Харчовий лейкоцитоз значно зменшується, якщо перед прийомом вареної їжі у великій кількості приймати сиру рослинну їжу (салати). Сирі рослинні продукти багаті натуральними стимуляторами. І це покращує травлення.

А ось наші внутрішні регулятори (апетит, спрага, відчуття насичення), на жаль, часто нас вводять в оману в силу звичок. Природна для людини (та й інших живих істот) здорова їжа повинна бути сирою, кулінарно необробленою. При кулінарному «поліпшенні» всі складові їжі - вода, білки, жири, вуглеводи, вітаміни перетворюються в неприродні для перетравлення організмом, шкідливі форми. Хочете бути здоровими - харчуйтеся природною їжею. Бажано навіть не пробувати термічно оброблену їжу щоб уникнути лейкоцитозу і ослаблення захисних сил організму.

Можна провести пряму аналогію між м'ясом та іншими токсичними отруйними речовинами - алкоголем і тютюном. Наприклад, коли людина закурює в перший раз, коли дим потрапляє в легені, людина починає кашляти, і відчуття виникають неприємні, тобто йде природна реакція чистого організму на отруту - відторгнення у вигляді кашлю, максимально включаються всі механізми з відторгнення, нейтралізації і виведенню отрути (токсичних речовин). Коли людина курить вдруге і в третє, то такої сильної і явною реакції вже не виникає, тому що йде придушення природних реакцій організму (нейтралізації і виведення) цими ж отрутами. Та й від куріння тепер людина отримує заспокоєння і задоволення. З м'ясом теж саме. Спочатку матусі запихають дітям м'ясо насильно, діти від цього погано себе почувають, вони його їсти не хочуть, виникає блювотний рефлекс, це насильство триває деякий час. При гнитті м'яса в кишечники утворюються трупні отрути - кадаверин і путресцин, що пригнічують природні реакції організму, блювотний рефлекс пропадає, і якщо продовжувати м'ясо смачно і наполегливо готувати і годувати дитину, то м'ясні страви з часом почнуть дитині подобатися і років через 10 (а може і раніше), можна буде від цієї ж дитини почути, що вона без м'яса жити не може. І чим це відрізняється від тютюну, алкоголю і наркотиків?У переважній більшості сімей працює закон: «я сказала, що ти будеш це їсти, і ти будеш це їсти». А потім ми всі дивуємося, чому діти психічно пригнічені і втрачають почуття власного Я. Після цього не треба дивуватися наявності психосоматичних хвороб і хвороб, причина яких інтоксикація організму в наслідок вживання в їжу м'яса.

І так

Сьогодні у світі в сфері освіти і виховання дітей ми бачимо досить сумну картину. Розлучення в сім'ях ростуть з кожним днем, а цнотливість жіночого, як і чоловічої статі залишає бажати кращого. У сучасному світі всіляко заохочують до демонських нахилів проявляти насильство і займатися сексом. Людям всіляко намагаються нав'язати секс як норму життя, підсовують зображення напівроздягнених, а іноді й повністю роздягнених жінок за допомогою реклами, ЗМІ (у тому числі через 25-й кадр), інтернет, прагнучи зафіксувати активність людей на нижчих чакрах, не даючи можливості піднятися людському розуму. « Споглядаючи об'єкти, що приносять насолоду почуттям, людина розвиває прихильність до них, з прихильності розвивається жадання, а з жадання - гнів. Гнів породжує повну оману, а омана затьмарює пам'ять. Слідом за пам'яттю пропадає розум, і тоді, позбувшись розуму, людина знову поринає в безодню матеріального життя». (Бх.-Гіта 2.62,63).

"Того, хто відноситься до чужої дружини, як до своєї матері, до чужого майна - як до сміття на вулиці, а до інших живих істот - як до самого себе, вважають по-справжньому освіченою людиною". Шріла Прабхупада

Слов'янський іменослов містить окремо імена весів, імена витязів, імена священнослужителів, що свідчить про розвинену на той час систему варна-ашрама укладу, не тільки не території Індії, але і по всьому світу. У стародавні часи на слов'янських землях дітей називали іменами, що належали одній з варн або духовно-моральної сходинки еволюції, що говорить про розвинену в ті часи ведичну культуру. Ведична культура передбачає варни і ашрами, не тільки в Індії, але і по всьому світу . Для того, щоб було здорове суспільство, потрібно щоб в ньому були здорові сім'ї, адже сім'я - це осередок суспільства, і чим більше в ньому здорових сімей, тим воно здоровіше. Сучасний потік зростання технократії безжально зводить нанівець в умах людей перевагу життя поза містом на власній землі зі своїм садом і городом (але не забуваємо, що все у Всесвіті знаходиться у владі Господа і належить Йому). Хоча землі вистачає для розподілу всім і кожному, люди групуються у великих містах, подібних раковим пухлинам планети. В основному люди так роблять тому, що не знають, як самостійно створювати умови життя поза цивілізацією, так як в більшості населення Землі відсутнє знання предків про те, як будувати дерев'яні хороми без цвяхів, як самостійно ткати одяг. Тому дуже цінно це знання відновити. Багато людей вірять обманщикам псевдовченим в те, що неможливо повноцінно існувати без трупів, не замислюючись про те, правда це чи ні. Багато хто вірить в те, що людина походить від мавпи, і багато хто вважає свою релігію кращу ніж іншу. Ісус, як і Мойсей і Муххамед та інші пророки, не нав'язували людям ніяку релігію і не хотіли, щоб вони ставали християнами, мусульманами або ще кимось, а хотіли, щоб люди полюбили Всевишнього насамперед і всіх дітей Його. Будда не закликав ставати буддистом. Будда говорив: "Припини робити насильство над цим світом. Стався до всього і до всіх з любов'ю".

Сьогодні людство з кожним днем втрачає розум, людям всіляко намагаються нав'язати ідею про те, що коров'яче молоко шкідливе для здоров'я, і замість цього примушують їсти трупи корів і люди все менше п'ють здорове коров'яче молоко, яке призначене Богами для живлення тонкої оболонки розуму людини, і замість цього їдять продукти розпаду, такі як трупи тварин, риб, яйця і продукти, вирощені на отруті, хімії, пестициди. Тому не дивно, що життя людей стає все коротшим. Причиною тому погана карма душ, практично демонічна, принесена з минулих життів і посилюється в цьому, їх несмиренність по відношенню до Всевишнього і іншим живим істотам.

Щоб затвердити мир потрібно намагатися менше розбиратися в тому, який народ більше всіх переміг у війнах, розуміючи, що душа сьогодні може бути в тілі людини однієї раси, а завтра - в тілі людини іншої раси, якщо не тварини, якій судилося бути вбитою на бійні , або комахи, або, що ще гірше, мешканця пекла. Потрібно більше старатися прощати один одного і культивувати в собі смирення та інші милостиві якості, описані в Бхагавад-гіті. Разом з відданістю Крішні, вони найбільше стануть у нагоді в наступному житті, а не кількість грошей або медалей. Потрібно слідувати правилам божественного варна-ашрама, шануючи заповіді Богів.

Для того щоб затвердити мир в світі, треба об'єднати всі країни світу в єдину імперію, за допомогою копного права єдиноголосно обравши імператора, якщо такого не буде по волевиявленні Богів або Самого Крішни. Російську і англійську мови для зручності спілкування потрібно затвердити як основні, всі інші мови мають бути другорядними за значенням. Немає ні яких українців, білорусів, росіян, французів, німців та інших національностей. Умовно вони є, але що стосується генетики, то тут справа в іншому. Немає ні яких хохлів, рускіх та інших націналістов. Національність придумали люди відповідно до мовної, територіальної, культурної, релігійної обумовленості. Гени створили Боги. Всі конфлікти між етносами, націями - створені демонами для того, щоб розчленувати людство з можливістю маніпулювання масами, створюючи політичні та економічні війни. Конфлікти між націями - повна дурниця на тлі душевної та тілесної деградації дарійців, харійців, святорусів, расенів та інших рас і народів та їх подальшому змішуванні один з одним.

Для того, щоб була чиста екологія, потрібно переходити на альтернативні види електроенергії, замінювати двигуни внутрішнього згоряння на електродвигуни, а ще краще на волів і коней переходити. Для здорового способу життя потрібно намагатися не купувати шкідливу побутову хімію, хімічно оброблені продукти харчування. Раси бажано розселити з іншими расами якнайдалі, щоб не схрещувалися і не спотворювали породу, ідеологічно ввести заборону на змішання з відповідним покаранням у вигляді штрафу або в'язниці, поки не прилетять космічні родичі або прабатьки кожної з рас і не розселять. В іншому випадку асиміляція і в підсумку деструктивна гібридизація і виродження не уникнути. В будь-якому випадку наявність більше однієї раси на Землі в деструктивних каліюжних умовах деградації політики урядів і деградації виховання призведе до війни рас або до ліберальної асиміляції, що спостерігаємо, особливо на Заході. Багато людей думають, що всі раси були створені Богами (або Всевишнім, як у випадку з вірою людей, ототожнюючих себе з християнською релігією) в один момент і на одній планеті, а є й такі, хто досі підтримують теорію Дарвіна, тоді як у Ведах сказано, що різні раси (костюми), присутні на нашій планеті, були створені в різний час і на різних сонячних системах цієї галактики і на інших галактиках, і коли була війна в космосі між Богами і демонами, летіли переселенці білої раси, транспортний корабель був пошкоджений і йому була потрібна земля для аварійної посадки. Такий землею був обраний Мідгард (давня назва планети Земля). Частина екіпажу після ремонту полетіла, попередньо давши сигнал про лихо кораблям союзникам, а частина, кому тут сподобалося, залишилися. Потім сюди привезли жовтих (китайців), чорних, і потім, щоб не заважати розвитку, особливо коли частина галактичного рукава ввійшла в зону під контролем данавів, ввели заборону на відвідування, поки не наступить "час світла". В Ведах сказано, що наші предки ніколи не обмежували нас простором даної Землі. Переміщатися між зірками на космічних кораблях було в порядку речей. Повернімося до варна-ашрама укладів. Основний аргумент, як і суть Веданта- сутри - «Я » - не тіло, "Я" - дух, душа. Основний аргумент Веда-варна-ашрама-дхарми - якщо ми усвідомлюємо, що ми духовна душа, а не тіло, і знаємо, що всі живі істоти мають єдину духовну природу, це не означає, що потрібно грішити, схрещуючись на фізичному і тонко-енергетичному плані з представниками прибульців з інших галактик. У нас у всіх різні «домівки» для проживання, і не враховувати гени не зовсім розумно. В результаті змішування рас виходить "расабхаса" - генетичні мутанти із зіпсованою програмою відтворення потомства. При пошуку своєї другої половинки потрібно враховувати : 1)В ідеалі інкарнаційну пам'ять близької душі з минулих життів, знання близької душі з минулих життів, отримане від Параматми, 2) раса (основна порода), 3) рід або суб- раса , другорядна порода (присутня не у всіх расах ), 4) симпатія чи гармонія на емоційному , розумовому, інтелектуальних планах; 5) рід занять і прагнень на майбутнє; 6) тілесна конституція ; 7) гана (психотип) ; 8) гармонія карм і гун (гунакарми). Якщо наведені вище фактори не враховуються, то, в кращому випадку, сімейний союз представляється «як на ринок сходити», в гіршому - як расабхаса або узаконена проституція. Чим більше з цих факторів враховується, тим краще.

Для того щоб культивувати гуну благості потрібно прагнути переходити до життя в гармонії з Природою усім людством, харчуватися горіхами, фруктами, овочами, ягодами, медом, коров'ячим молоком, усім, що виростили самостійно. Потрібно бути якомога ближче до природи - опалювати житло дровами або альтернативними видами електроенергії, одягатися в самотканний одяг. Потрібно кожному просити або купувати у держави землю, будувати хороми (будинки), корівник, саджати дерева, бажано фруктові, ліси, будувати ведичні школи. Любов до життя, до всіх людей, до всіх живих істот, до землі, річок, лісів, що можливо тільки при благому вихованні і любові до Всевишнього - ось запорука благополуччя, миру і процвітання всього світу. Їсти плоть братів менших - тяжкий гріх . Фрукти , овочі , зерно-бобові та молочні продукти - ось їжа людська.

Поряд з загрозою екологічних катастроф загроза емансипованих жінок і безвідповідальних чоловіків виглядає куди не менше загрозливо своїми наслідками у вигляді нещасних сімей, розбитих сердець, знедолених дітей. Емансипація робить жінку нещасною, так як не властива жіночій природі. Боги створили жінку залежною від чоловіка в усіх відношеннях. Щастя жінки залежить від вдоволення тим положенням, в якому вона знаходиться разом з чоловіком. Бути завжди умиротвореною - значить глибоко усвідомити своє залежне становище від чоловіка, бачити в ньому опору та захист. Сучасні жінки хочуть бути самостійними і незалежними. Але ні те, не інше, як правило, не виходить, оскільки суперечить жіночій природі. Кожен день, у всіх ситуаціях, все життя жінка потребує чоловічої опіки та захисту. І емансипація забирає у жінки саму можливість бути під захистом, так як основа філософії емансипації - рівність статей і, внаслідок цього, непомірна гордість : «я, жінка, рівна чоловікові жива істота». Через цю гордость жінки постійно потрапляють в безглузді, часом небезпечні ситуації, які завдають їм страждання і роблять їх нещасними.

Наостанок повернімося до основоположних принципів чистоти . Кожен , незалежно від статі, віку та соціального статусу , якщо хоче знайти благополуччя , повинен: 1) читати Махамантру , оспівувати Святе Ім'я Бога Богів - Харе Крішна Харе Крішна Крішна Крішна Харе Харе Харе Рама Харе Рама Рама Рама Харе Харе 2 ) чистота тіла і думок , відмова від одурманюючих речовин , інтоксикацій 3 ) ахімса - відмова від насильства в розумі , промовою , тілом , відмова від продуктів насильства , таких як м'ясо , риба , яйця (гріховні наслідки за вбивство тих, хто бігає, стрибає і плаває, отримує не тільки той, хто вбиває, але і той, хто замовляє вбивство, оплачує, хто дозволяє, хто перевозить, хто обробляє, і всі, хто так чи інакше беруть участь в цьому процесі) 4 ) брахмачарья - відмова від розпусти (секс тільки для зачаття дітей) 5 ) астея - відмова від злодійства та азартних ігор. Ті , хто не дотримуються перерахованих вище правил , згідно вселенським законам карми , знайдуть страждання. Хто дотримується - шарму, благополуччя.

 

Глава п’ята. Виховання та освіта дітей


Дата добавления: 2015-01-29; просмотров: 22; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.022 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты