КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Відомість кваліфікаційної роботи
Відомість роботи слід виконувати згідно з ГОСТ 2.106–96. До відомості записують усі документи, які заново розроблені або застосовані для даної роботи. Запис документів роблять за розділами у такій послідовності: – документація загальна; – документація щодо складальних одиниць. Кожний розділ повинен складатися з підрозділів: а) заново розроблена; б) застосована. Назви розділів і підрозділів заносять до графи «Найменування» у вигляді заголовків. Назви розділів підкреслюють. Графи заповнюють таким чином: а) у графі «Формат» указують формат, на якому виконано документ; б) у графі «Позначення» указують позначення документа. Позначення повинно включати: 1) код ОКР та спеціальності відповідно до рис. 6.2, наприклад, 7.05040201 – ОКР – спеціаліст з спеціальності ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів; 2) номер індивідуального навчального плану студента; 3) номер листа графічного матеріалу; 4) абревіатуру назви документа, наприклад, ПЗ – пояснювальна записка, СК – складальне креслення тощо. Наприклад, позначення пояснювальної записки до дипломного проекту – 7.05040201.123456.ПЗ, позначення другого листа (складального креслення) графічного матеріалу до дипломного проекту – 7.05040201.123456.02СК; в) у графі «Назва» указують: 1) у розділі «Документація загальна» – назву документа, наприклад, «Складальне креслення», «Пояснювальна записка» і т. ін.; 2) у розділі «Документація щодо складальних одиниць» – назву виробу і документа згідно з основним написом, наприклад, «Індукційна піч …. Креслення загального виду»; 3) у розділі відсутності у дипломному проекті (роботі) певного розділу, відповідні графи відомості не заповнюються. г) у графі «Кількість листів» указують кількість аркушів, на яких виконано документ; д) у графі «№ екз.» указують номер екземпляра копії даного документа. При відсутності номерів екземплярів графу прокреслюють; е) у графі «Примітка» указують додаткові відомості. Приклад оформлення відомості кваліфікаційної роботи наведено в додатку Г. В разі відсутності у дипломному проекті (роботі) певного розділу, відповідні графи відомості не заповнюються.
Резюме
Резюме призначається для ознайомлення з кваліфікаційною роботою, подається державною (українською) мовою. Воно має бути стислим, інформативним і містити відомості, які дозволяють прийняти рішення про доцільність читання всієї розрахунково–пояснювальної записки. Резюме розміщується на окремій сторінці. Резюме повинно містити: – відомості про обсяг пояснювальної записки, кількість ілюстрацій, таблиць, додатків, кількість джерел згідно з переліком посилань; – текст резюме; – перелік ключових слів. Текст резюме роботи повинен відбивати подану у пояснювальній записці інформацію у такій послідовності (з відповідною рубрикацією): – об’єкт дослідження або розроблення; – мета роботи; – методи дослідження та апаратура; – одержані результати, їх значущість та новизна. Резюме належить виконувати обсягом не більш, як 500 слів. Ключові слова, що є визначальними для розкриття суті пояснювальної записки, вміщують після тексту резюме. Перелік ключових слів повинен містити від 5 до 15 слів (словосполучень), написаних великими літерами в називному відмінку в рядок через коми. Приклад оформлення резюме на кваліфікаційну роботу наведено в додатку Д.
Зміст Зміст розташовують безпосередньо після резюме, починаючи з нової сторінки. До змісту включають: вступ; послідовно перелічені назви всіх розділів, підрозділів, пунктів і підпунктів (якщо вони мають заголовки) пояснювальної записки; висновки та рекомендації; перелік посилань; назви додатків і номери сторінок, які містять початок відповідного матеріалу. У змісті можуть бути відображені найважливіші ілюстрації та таблиці із зазначенням сторінок, на яких вони вміщені.
|