Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаУмова задачі.
УДК 621.311

 

Укладач Єфімов Г.П., завідувач відділення електрифікації і автоматизації і сільського господарства, викладач-методист Прилуцького агротехнічного технікуму

 

 

Резензенти: Гуртовенко Ю.О., завідувач відділення Таращанського агротехнічного коледжу;

Костенко З.В., завідувач відділення Красноградського технікуму механізації сільського господарства;

Давидов В.С., викладач Мирогощанського аграрного коледжу;

Туряков М.П., викладач Новобузького коледжу Миколаївського ДАУ

 

Редактор Цибенко Н.В.

 

Відповідальний

за випуск Гач М.Г.

 

 

Робочий зошит розроблено відповідно до програми навчальної дисципліни “Електропостачання сільського господарства”.

Рекомендовано студентам для виконання практичних робіт.

Розглянуто і схвалено на засіданні навчально-методичної комісії методики навчання та інформаційно-методичного забезпечення підготовки фахівців із спеціальності 5.091903 “Електрифікація і автоматизація сільського господарства”.

Протокол № 1 від 17 жовтня 2007 р.

 

 


ПРАКТИЧНА РОБОТА 1

 

Тема. Розрахунок внутрішньої мережі за умовами нагрівання з вибором плавких вставок запобіжників і установок автоматичних вимикачів.

Мета.Набути практичних навичок розрахунків з вибору плавких вставок запобіжників, установок автоматичних вимикачів та перерізів провідників за умовами нагрівання.

 

Умова задачі.

Вибрати апарати захисту силових та освітлювальних споживачів. Вибрати перерізи провідників розподільної внутрішньої мережі 380В (рисі) за умовами нагрівання та узгодити із захистом. Лінія ТП-РЩ1 виконана кабелем ААБ, прокладеним у траншеї з t н.с. = +10° С. Лінія РЩ1-РЩ2 прокладена в приміщенні з І м.с. = +30°С. Всі споживачі працюють при температурі середовища t н.с. = +25°С. Всі проводки (окрім кабельної) виконані ізольованим проводом АПВ у трубах. Прийняти коефіцієнти одночасності: для лінії РЩ1-РЩ2 Ко=0.8, для лінії ТП-РЩ1 Ко=0.75.

 

 

 

 

Рис. 1. Розрахункова схема мережі

 

 

Вихідні дані (варіант № )

 

Споживач Рн, кВт К3 К1 η,% сos, φ
Д1          
Д2          
Д3          
Д4          
Осв.1          

 


Дата добавления: 2015-04-05; просмотров: 7; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2023 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты