Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаЗадача № 3. Свиридова С. пред’явила позов проти колишнього чоловіка Басова О.А
Читайте также:
  1. III. Задача
  2. III. Задача
  3. IV. Работа над задачами.
  4. IV. Работа над задачами.
  5. IV. Работа над задачами.
  6. IV. Работа над задачами.
  7. IV. Работа над задачами.
  8. Ordm;. Задача Дарбу.
  9. V. Работа над задачами.
  10. V. Работа над задачами.

Свиридова С. пред’явила позов проти колишнього чоловіка Басова О.А. про повернення піаніно, яке за її твердженням було придбано нею до вступу у шлюб.

Довідавшись про виниклу суперечку між колишнім подружжям, бюро прокату звернулося в суд з вимогою про визнання за ним права власності на піаніно.

У позовній заяві бюро прокату було зазначено, що піаніно взято Басовим О.А. у бюро прокату в оренду для навчання дитини грі на музичному інструменті. Оскільки чоловік і жінка змінили адресу, переїхавши в інший район, бюро прокату не мало можливості витребувати піаніно в обумовлений термін.

Визначите правове положення учасників процесу.

 

Задача № 4

Прокурор пред’явив у суді позов в інтересах Пушкова С.М. до Військово-страхової компанії про стягнення на його користь страхової суми в розмірі 20 тис. грн.

У позовній заяві прокурора було зазначено, що Пушков С.М. є інвалідом I групи внаслідок поранення, отриманого їм у період проходження військової служби.

У судовому засіданні прокурор відмовився від позову і просив припинити провадження по справі. Присутній у залі судового засідання Пушков С.М. стверджував, що відбулося непорозуміння, і заперечував проти припинення справи. При цьому Пушков С.М. вважає суму позову заниженою і просив збільшити розмір позовних вимог до 200 тис грн.

Визначте процесуальне положення прокурора.

Яке процесуальне положення займає Пушков С.М.?

Задача № 5

Прокурор пред’явив позов про позбавлення Новікових батьківських прав по відношенню до їх дітей. У позовній заяві було зазначено, що батьки не займаються вихованням дітей, не працюють. Останнім часом у квартирі стали постійно проживати родичі, які приїжджають для здійснення торговельних операцій. Неодноразові звернення сусідів та бабусі дітей у відділення міліції не дали позитивних результатів.

Хто повинен бути притягнутий до участі у даній справі в захист інтересів дітей?

Задача № 6

Спілка захисту прав споживачів брало участь у справі за позовом Євдокімова О. до організації “Рейнфорд” про стягнення вартості кольорового телевізора, що має заводський дефект, і відшкодування моральної шкоди. Від імені відповідача в суді виступали начальник юридичного відділу організації “Рейнфорд” і адвокат. Крім того, у розгляді справи особисто брав участь і Генеральний директор цієї організації.Чи можлива участь у суді двох представників, що виступають від імені відповідача ?

Яким чином повинні бути оформлені повноваження представників і Генерального директора?


Дата добавления: 2015-04-11; просмотров: 13; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты