КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Урок перевірки та коригування знань, умінь і навичокМета: перевірка якості та міцності засвоєного матеріалу, сформованості умінь і навичок; внесення коректив. Структура: - Повідомлення теми та мети уроку. - Мотивація навчальної діяльності. - Перевірка знання фактичного матеріалу та основних понять. - Перевірка глибини усвідомлення знань. - Використання знань у стандартних умовах. - Використання знань у змінених умовах. - Збір виконаних завдань (їх перевірка, оцінювання, аналіз, як правило, виконуються до наступного уроку). - Підсумки уроку. - Домашнє завдання. Якщо робота проводиться письмово, то пункти 3-6 відображають логіку побудови завдань контрольної роботи. Такі уроки проводяться наприкінці вивчення теми, розділу й виконують цілу низку функцій: контролюючу, навчальну, виховну, діагностуючу та ін. Уроки перевірки можуть бути організовані досить різноманітно (у вигляді ігор-змагань, аукціонів, огляду знань тощо), мають широкі можливості для поєднання і індивідуальної, і групової роботи.
РЕКОМЕНДОВАНА ЗАГАЛЬНА СТРУКТУРА КОНСПЕКТУ УрокУ З ІНФОРМАТИКИ УРОК № _____
Хід уроку | |||||||||||||||||||||
І | Підготовчий етап | подати детальний опис | ||||||||||||||||||||
ІІ | Перевірка домашнього завдання | подати детальний опис | ||||||||||||||||||||
ІІІ | Актуалізація опорних знань | подати детальний опис | ||||||||||||||||||||
IV | Оголошення теми уроку та мотивація навчальної діяльності | подати детальний опис | ||||||||||||||||||||
V | Вивчення нового матеріалу | подати детальний опис | ||||||||||||||||||||
VI | Застосування здобутих знань, умінь і навичок у стандартних та нестандартних умовах | подати детальний опис | ||||||||||||||||||||
VIІ | Узагальнення та систематизація знань | подати детальний опис | ||||||||||||||||||||
VIІІ | Домашнє завдання | подати детальний опис | ||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
ІХ | Підведення підсумків, рефлексія | подати детальний опис | ||||||||||||||||||||
Додатки | Дидактичні матеріали, презентації | В конспекті уроку вказувати посилання на них (на якому етапі, що використовується) | ||||||||||||||||||||
Примітка: загальний приклад оформлення конспекту уроку див. Злочевська В.М. Сходинки до інформатики. 2 клас : розробки уроків : до підруч. : Г. В. Ломаковська, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд, Ф. М. Рівкінд / М. В. Злочевська, Л. Л. Рикова. – Х. : Видавництво «Ранок», 2014. – 240 с.
Дата добавления: 2015-04-15; просмотров: 118; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав |