Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОблік наданих покупцям знижок
Даний програмний модуль призначений для бухгалтерського обліку наданих покупцям знижок по дисконтних картках, щоб правильно сформувати товарно-грошовий звіт по магазину.

Спочатку необхідно буде вказати у полі на формі рік, що повинен задаватися чотирма цифрами, вибрати з відповідних списків місяць, підрозділ та вказати код матеріально-відповідальної особи. Код МВО можна вибрати з довідника матеріально-відповідальних осіб за допомогою стандартної форми для вибору реквізитів, яка відкриваються на екрані при натисканні на кнопку, що розташована праворуч від поля для заведення цього коду.

Для формування нового документу для обліку наданих покупцям знижок натискаємо на кнопку «Новий». Програма чистить усі поля на формі та встановлює курсор на поле для заведення номеру документа. Нумерація документів відбувається автоматично, шляхом збільшення номеру для останнього заведеного документу на одиницю. Номер повинен бути унікальним цілим числом у діапазоні від 1 до 999999. Після того необхідно вказати початок і кінець періоду, за який враховуються знижки, які користувач може змінити або вручну, або вибрати потрібні дати за допомогою календаря, який з’являється на екрані при натисканні на відповідні кнопкі, що розташовані праворуч від цих дат. Далі користувач повинен вказати інші наступні реквізити: бухгалтерську операцію, загальні суму продажу та суму знижки за вказаний період.

Потрібну бухгалтерську операцію можна вибрати зі списку, в якому відображаються лише операції по кредиту рахунка 282. Суму продажу та суму знижки за період програма може розрахувати автоматично, для чого потрібно просто натиснути на кнопку «Сформувати документ». За допомогою кнопки «Докладно» можна переглянути всі ці суми за кожний день та по кожній касі.

Після заведення всіх цих необхідних даних, користувач повинен сформувати проводки по даному документу, для чого потрібно скористатися кнопкою «Сформувати проводки». В залежності від обраної бухгалтерської операції, в таблиці з’являється перелік проводок, яка має наступні графи: рахунок, код аналітики та стаття для дебету, рахунок, код аналітики та стаття для кредиту та сума самої проводки. Всі реквізити у проводках можуть редагуватися або вручну, або за допомогою відповідних форм для вибору реквізитів (рахунків, статей чи партнерів), які відкриваються на екрані при натисканні на кнопки з трьома крапками, що з’являються у відповідних графах таблиці в режимі редагування (ці форми також можна визвати просто двічі клацнувши «мишкою» по відповідній графі). Біля правого нижнього кута таблиці з проводками розташована маленька кнопка для знищення поточного рядка в цій таблиці.

На формі присутні також ще декілька кнопок, а саме: «Знищити» - призначена для знищення поточного документа для обліку наданих покупцям знижок; «Проглянути» - ця кнопка викликає на екран таблицю з переліком всіх, заведених по обраній матеріально-відповідальній особі, документів за місяць, за допомогою якої можна легко знайти потрібний документ.

Друк самого документу для обліку наданих знижок не передбачений, але користувач може роздрукувати загальні суми продажу та суми знижок за кожний день із вказаного періоду та по кожній касі, скориставшись для цього відповідними кнопками на панелі інструментів головного вікна чи натиснути на кнопку „Друк” на нижній панелі вікна.


Дата добавления: 2014-12-23; просмотров: 24; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2023 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты