Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаПожежні полігони, вогневі смуги психологічної підготовки та 100-метрові смуги з перешкодами
Читайте также:
  1. В переліку спеціальностей та напрямів підготовки
  2. Діагностування психологічної готовності студентів до опанування нового у професійній діяльності
  3. Методика підготовки стерильного столу
  4. Начальник кафедри кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції
  5. Перелік ІНСТРУКТИВНО-МСТОДИЧНИХ ТА ІнШИХ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ БУЛИ ВИКОРИСТАНІ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ
  6. Підготовки до семінарських занять, написанню рефератів.
  7. Пожежні автодрабини
  8. Пожежні автопідйомники
  9. Пожежні депо

2.13.1. Психологічна підготовка особового складу на полігонах i вогневих смугах проводиться в умовах, максимально наближених до реальних, що виникають при гасінні пожеж.

2.13.2. До занять на полігоні чи вогневій смузі допускаються особи, які пройшли початкову підготовку у повному обсязі.

2.13.3. Усі види тренувань виконуються особовим складом у бойовому одязі i спорядженні (пожежній касці із захисною лицьовою маскою, брезентових рукавицях), а в окремих випадках - у тепловiдбиваючих костюмах та ізолюючих протигазах.

2.13.4. Територія вогневої смуги має бути огороджена.

2.13.5. При проведенні занять необхідно враховувати вимоги Рекомендацій з методики проведення занять на вогневій смузі психологічної підготовки пожежників та її обладнання.

2.13.6. Керівник занять перед їх початком зобов'язаний:

- проінструктувати особовий склад з питань безпеки праці i про порядок виконання вправ на приладі;

- установити єдиний сигнал оповіщення людей про небезпеку;

- опитати особовий склад про стан здоров'я;

- перевірити справність технологічного обладнання полігону та приладів вогневої смуги.

2.13.7. Керівник занять зобов'язаний не допускати перебування сторонніх осіб на території вогневої смуги.

2.13.8. Для імітації полум'я дозволяється застосовувати нетоксичнi вогненебезпечні рідини. Не допускається розтiкання рідини на шляхах руху особового складу.

2.13.9. Наповнення обладнання та лотків нафтопродуктами дозволяється виконувати тільки після їх охолодження. Розпалювання горючих рідин на технологічному обладнанні полігону необхідно проводити за допомогою дистанційних систем разової чи багаторазової дії, на приладах вогневої смуги - за допомогою спеціальних факелів довжиною не менше 3 м.

2.13.10. Після проведення занять всі прилади та інше обладнання вогневої смуги потрібно очистити від залишків горючих речовин та матеріалів.

2.13.11. Для надання невідкладної допомоги потерпілим на бойових ділянках виставляються пости безпеки (пожежник зі стволом), рукавна лінія заповнюється водою під робочим тиском. У разі необхідності на посту безпеки встановлюється порошковий вогнегасник.

2.13.12. Заняття проводяться тільки в присутності медичного працівника.

2.13.13. Зони вогню i високої температури особовий склад має долати швидко, не втрачати один одного з поля зору, глибоко не вдихати; замикати групу має командир відділення або ланки.2.13.14. Вогневі смуги психологічної підготовки, розміщення на них приладів та їх розміри мають відповідати вимогам типової вогневої смуги психологічної підготовки.

2.13.15. Забороняється проведення занять на полігонах i вогневих смугах психологічної підготовки в нічний час.

2.13.16. Майданчик для проведення занять (змагань) на 100-метровій смузі з перешкодами та з інших видів пожежно-прикладного спорту, розміщення на них приладів i їх розміри мають відповідати правилам проведення змагань з пожежно-прикладного спорту. Покриття майданчика може бути будь-яким (грунт, трава, гумобiтум, асфальт). Дерев'яне покриття доріжок не допускається.


Дата добавления: 2014-12-30; просмотров: 26; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты