Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаФОРМИ СТРУМУ
Читайте также:
 1. V. Семинар. Тема 6. Формирование информационной среды общества
 2. VI этап. Оптимизация соотношения внутренних и внешних источников формирования собственных финансовых ресурсов.
 3. VII этап. Формирование эффективных условий привлечения кредитов
 4. А. Особенности формирования древнерусской культуры
 5. Адміністративні договори як форми управлінської діяльності
 6. Азиатская - в которой формированию государства способствовали климатические условия, повлиявшие на выполнение ирригационных и строительных работ.
 7. Алгоритм позиционирования товаров в рамках формирования товарной линии
 8. Анализ понятия «стоимость» и факторов, её формирующих
 9. Анализ состава, структуры и источников формирования имущества предприятий
 10. Анализ формирования и выполнения производственной программы
 1. Двополярний симетричний флюктуоризуючий струм (ДС), коли хаотично мінливі за амплітудою і частотою імпульси викидаються однаково як в позитивній так і в негативній полярності. Перша форма струму є м’якшою в порівнянні з 2-ю формою, бо збуджуючий вплив, викликаний одним півперіодом згладжується протилежним півперіодом.

 1. Двополярний несиметричний флюктуоризуючий струм (ДН), коли хаотично мінливі за амплітудою і частотою імпульси викидаються переважно в негативній полярності. Кожному викиду в позитивній полярності відповідає 2-3 викиди в негативній. Друга форма струму справляє сильнішу подразнюючу дію в зв’язку з переважанням збудження на катоді.

 1. Однополярний випрямлений флюктуоризуючий струм (ОВ), коли хаотично мінливі за амплітудою і частотою імпульси викидаються лише в одній полярності (негативній), а імпульси в іншій полярності відсутні. Як правило застосовується для введення лікувальних засобів (флюктуофорез).

АПАРАТИ:

Апарат «АСБ-2-1»

 1. Сигнальна лампочка;
 2. Міліамперметр;
 3. Ручка регулятора сили струму;
 4. Клавіша двополярного сантиметрового струму;
 5. Клавіша двополярного несантиметрового струму;
 6. Клавіша однополярного струму;
 7. Вимикач мережі знаходиться на задній поверхні апарата.
 8. Збоку знаходиться роз’єм з полярністю для електродів.

При пропусканні струму незначної сили виникають аритмічні фібриляції дрібних і великих м’язових волокон, які із збільшенням сили струму переходять в хаотичні посмикування м’язів. Виникає так званий скоротливий термогенез, що призводить до місцевого підвищення температури на 0,4 °С.

Флюктуоризуючі струми, як і всі імпульсні струми, проявляють болевгамовуючу і протизапальну дію. При дії флюктуоризуючих струмів підвищується активність фібробластів, що сприяє осумкуванню запального вогнища, поліпшується крово- та лімфообіг, підвищується обмін речовин. Особливо широко флюктуоризуючі струми застосовують у стоматології.


Дата добавления: 2014-12-30; просмотров: 16; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.015 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты