Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаМЕТОДИКА І ТЕХНІКА ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ
Читайте также:
  1. Безпека праці під час проведення підривних робіт
  2. Безпека праці під час проведення робіт з демеркурізації
  3. Безпека праці під час проведення робіт з отрутохімікатами та пестицидами
  4. Безпека праці під час проведення робіт у газоаналітичних (аналітичних) лабораторіях
  5. БЕРЕЗИН Ф. Б., МИРОШНИКОВ М. П., СОКОЛОВА Е. Ю. МЕТОДИКА МНОГОСТОРОННЕГО ИССЛЕДОВАНИЯ ЛИЧНОСТИ. — М., 1994
  6. Бухгалтерські проведення з обліку доходів бюджетів.
  7. Бухгалтерські проведення з обліку операцій за видатками.
  8. В. Методика выбора оптимальной структуры управленческих отношений в зависимости от стратегии фирмы и др. факторов внешней и внутренней среды фирмы.
  9. Вариационный ряд и методика его составления
  10. Види вправ з лексики й методика їх проведення

Перед проведенням процедури необхідно надати пацієнту таке положення, щоб виключити напруження м’язів (лежачи на кушетці з опущеним узголів’ям). У разі розслаблення м’язів можна визначити місця їх патологічного напруження для безпосередньої дії струму на них.

Під час лікування цими струмами використовують пластинчасті електроди з металу. На поверхню тіла кладуть прокладки з гідрофільного матеріалу завтовшки близько 1 см і дещо більшого розміру, ніж пластина.

Застосовують круглі електроди невеликого розміру на ручних тримачах для точкових ділянок. Електроди повинні відповідати об­рисам і розмірам ділянки, де локалізується патологічний процес. Розміщення електродів може бути поперечне і поздовжнє. Методику проведення процедур підбирають індивідуально, залежно від лока­лізації патологічного вогнища, форми і стадії захворювання. Попе­речне розміщення електродів краще використовувати для впливу на глибоко розташовані тканини. Електроди фіксують за допомогою еластичного бинта, мішечків з піском або маси тіла пацієнта, а кру­глі — за допомогою спеціальних фіксаторів.

Пацієнта потрібно поінформувати про відчуття приємної безбо­лісної вібрації.

СПЕЦІАЛЬНІ МЕТОДИКИ АМПЛІПУЛЬСТЕРАПІЇ Таблиця №6.


Дата добавления: 2014-12-30; просмотров: 25; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.015 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты