КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Зразок контрольної картки
Оригинал
Образец контрольной карточки
Психодиагностическая шкала
Определить общую способность к самоуправлению Σобщ. = Σ1 + Σ2 + Σ3 + … Σ8; Потім Σобщ. порівняти з психодіагностичною шкалою, враховуючи свою статеву приналежність. Якщо результати анкетування лежать в правій частині шкали, то в цілому система самоврядування у даної людини є, проте в цьому випадку існує небезпека того, що дана людина занадто розважлива і раціональна, що їй не вистачає емоцій.
Про це варто подумати, слід поспостерігати за собою, проаналізувати свої вчинки і дії з точки зору врівноваження раціонального та емоційного. Якщо результати анкетування лягли в зоні низьких оцінок, то в даної людини ще немає цілісної системи самоврядування, а сформовані лише окремі ланки. Швидше за все, така людина сильно переживає свої невдачі, але далі цього не йде. У нього емоційна оцінка переважає над раціональним аналізом, тобто повноцінний цикл самоврядування в цьому випадку навіть не починається, а тому й не формується. Щоб краще дізнатися про сформованість окремих етапів системи управління, порівняйте свої результати з цифрами, наведеними в шкалі і визначте ступінь розвитку кожного з восьми ланок процесу самоврядування. Всі вони оцінюються за однією шкалою від 0 до 6 балів. Людина повинна навчитися свідомо і цілеспрямовано змінювати всю ієрархію форм своєї активності: спілкування, поведінку, діяльність, переживання.
|