КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
Курсова робота виконується українською або російською мовою. Текст друкують за допомогою принтера на одному боці аркуша білого паперу формату А4 (210 ´ 297 мм), 14-м шрифтом (Times New Roman) через 1,5 інтервал. Текст необхідно друкувати, залишаючи поля таких розмірів: верхнє, нижнє – 20 мм., ліве – 30 мм., праве – 15 мм. Текст основної частини поділяють на розділи та підрозділи. Заголовки структурних частин «ЗМІСТ», «ВСТУП», «РОЗДІЛ», «ВИСНОВКИ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ», «ДОДАТКИ» слід розташовувати посередині рядка і друкувати великими літерами без крапки в кінці, не підкреслюючи. Заголовки друкують жирним шрифтом. Заголовки підрозділів, пунктів слід починати з абзацного відступу та друкувати маленькими літерами, крім першої великої, не підкреслюючи, без крапки в кінці. Заголовки друкують жирним шрифтом. Якщо заголовок складається з двох чи більше речень, їх розділяють крапкою. Підрозділи продовжують на тій самій сторінці, де закінчився попередній текст, відступаючи два інтервали. Між заголовками підрозділів і текстом відстань повинна бути один інтервал. Абзацний відступ повинен бути однаковим по всьому тексту і дорівнювати 1,25 см. Титульний аркуш формується на основі додатка А. На першій сторінці номер не ставиться. Усі наступні сторінки повинні бути пронумеровані, включаючи сторінки з таблицями, малюнками, графіками. Текст основної частини курсової роботи ділиться відповідно до змісту на окремі розділи. Кожний розділ нумерується арабськими цифрами (1,2,3...), підрозділи або параграфи нумеруються цифрою розділу і підрозділу через крапку (1.1; 1.2;...). Важливою частиною курсової роботи є таблиці, графіки й малюнки, які також позначаються арабськими цифрами і які розміщаються після першого згадування в тексті. Кожен рисунко та таблиця мають двоюциферну нумерацію (1.1; 1.2; …; 2.1; 2.2;…): перша – номер розділу, друга – порядковий номер рисунку або таблиці у даному розділі. Посилання повинні бути на всі таблиці та малюнки. Таблиці й малюнки повинні мати назви, що відповідають їхньому змісту.
ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНОЇ ЧАСТИНИ КУРСОВОЇ РОБОТИ
Рекомендації з розробки розділів КР підготовлені у вигляді окремих питань, на які необхідно дати відповіді й логічно взаимопов'язати їх між собою. Структура курсової роботи наведена у додатку Б.
Вступ
Розкрити об'єктивну необхідність застосування маркетингу в ринкових умовах функціонування фірми. Умовою вирішення поставленого завдання є фірма, що бажає втілити в життя конкретну підприємницьку ідею у вигляді створення і реалізації певної продукції (послуг).
|