КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Обґрунтування вибору каналів розподілу продукції
Розповсюдження – третій елемент комплексу маркетингу – здійснюється за допомогою каналів розподілу, які мають різні рівні. Канали розподілу можуть бути 3 видів: прямі, непрямі й змішані. Прямі канали пов'язані з переміщенням товарів і послуг без участі посередницьких організацій. Вони найчастіше встановлюються на обмежених ринках. Недоліком цих каналів є велика кількість зв'язків між споживачами й виробниками, що буде приводити до додаткових витрат на комунікації. Непрямі канали пов'язані з переміщенням товарів і послуг спочатку від виготовлювача до посередника, а потім від нього – до споживача. Такі канали використовуються фірмами з метою збільшення своїх ринків і обсягів збуту. Змішані канали поєднують риси перших двох каналів руху товарів. Рівні каналів товарообігу – кожен тип посередника, що виконує ту або іншу дію з наближенню товару до кінцевого споживача. Розрізняють канали руху товарів: 1) за довжиною (число рівнів або типів посередників): – однорівневый канал: 1 посередник на ринках товарів промислового призначення (агент зі збуту або брокер); – дворівневий канал: 2 посередники (оптовий і роздрібний торговець); – трирівневий канал: 3 посередники. 2) за широтою або щільністю (число посередників одного типу на одному рівні): – інтенсивний: товар пропонують усім бажаючим; – вибірковий (селективний): право на поширення надається не всім, а вибірково; – ексклюзивний: виробник надає ексклюзивне право на продаж свого товару. У даному розділі курсової роботи необхідно виконати аналіз існуючих каналів розподілу для обраного виду бізнесу, в процесі якого – розглянути коло питань: – функції каналу розподілу; – кількість рівнів каналу розподілу; – структуру каналу розподілу. При розгляді питань управління каналами збуту продукції необхідно вирішити наступний комплекс питань: – добір учасників каналу розподілу; – мотивація учасників каналу розподілу; – оцінка та контроль діяльності учасників каналу розподілу.
Розробка заходів з просування продукції на цільовий ринок
Просування – елемент комплексу маркетингу, що забезпечує зв'язок виробника і цільової аудиторії. Діяльність компанії з розповсюдження інформації про переваги свого продукту і переконання споживачів, що входять до складу цільових аудиторій, купувати його, різноманітна: це реклама, стимулювання збуту, паблік рілейшнз, особисті продажі, прямий маркетинг. Необхідно описати, як реалізуються зазначені функції на підприємстві, що є об’єктом курсової роботи.
|