Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПРИБИРАНЬ.




Один раз на місяць в терапевтичних і ортопедичних кабінетах, зубопротезних лабораторіях проводиться генеральне прибирання з миттям стін, вікон, підвіконників, меблів, обладнання.

Генеральне прибирання в хірургічному і пародонтологічному кабінетах (під час проведення малих операцій), в операційній та стерилізаційних кімнатах ппроводиться 1 раз на тиждень.

Генеральне прибирання санітарних кімнат, санвузлів слід проводити не рідше, ніж 1 раз в 10-15 днів.

Під час проведення генерального прибирання необхідно використовувати розчини дезінфектантів з концентраціями, які рекомендовані застосовувати для обробки приміщень при вірусних гепатитах. По скінченні експозиції дезрозчин змивають з поверхонь чистим ганчір'ям водопровідною водою (в хірургічних кабінетах, операційних для змивання використовують стерильне ганчір'я). Закінчують прибирання миттям підлоги.

Дати проведення генеральних прибирань і засобів, які використовуються під час прибирання, також реєструються а спеціальному журналі, форма якого показана в таблиці № 2.

Таблиця № 2.

Журнал генеральних прибирань стоматологічного кабінету

Найменування приміщення Дата проведення по графіку Фактична дата проведення Найменування розчину, його концентрація П.І.П. особи, яка проводила прибирання П.І.П. особи, яка контролювала прибирання
           

Після проведеного прибирання перед податком робочої зміни медична сестра контролює терміни придатності на упаковках із стерильними інструментами багаторазового і одноразового застосування, на упаковках із стерильним перев'язувальним матеріалом, перевіряє наявність і придатність дезрозчинів для знезараження використаних інструментів, гумових рукавичок, для обробки поверхонь, апаратури і обладнання, а також наявність набору чистого ганчір'я і ємкостей для збору використаного ганчір'я і брудної білизни.

Перед початком прийому пацієнтів лікар і медична сестра повинні зняти з рук прикраси, миють руки, одягають спецодяг, шапочки, маски. Лікар під час роботи мас використовувати захисні окуляри. Замість окулярів можна використовувати захисний екран.

Далі лікар і медична сестра миють руки, проводять гігієнічну (в хірургічному кабінеті - хірургічну) дезінфекцію рук і надягають рукавички.

При необхідності перед початком роботи медична сестра накриває стерильний стіл, працюючи при цьому в стерильному халаті. Методика накриття стерильного столу вказана в таблиці №3.

 

Таблица №3


Поделиться:

Дата добавления: 2015-01-29; просмотров: 421; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав





lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2024 год. (0.005 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты