Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаБ) Ведення наступу з положення безпосереднього зіткнення з противником
Читайте также:
  1. I. Загальні положення
  2. I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  3. Quot;Про затвердження Порядку проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу".
  4. VII Методика проведення заняття та організаційна структура заняття.
  5. VII. Методика проведення заняття та організаційна структура заняття
  6. VIII. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ.
  7. А) допомозі Німеччини – застосуванню насильницьких методів наведення порядку та дисципліни
  8. А) з положення безпосереднього зіткнення з противником
  9. А) Загальні положення
  10. А) Підготовка наступу

У призначений час старшим командиром до підлеглих доводиться час початку вогневої підготовки атаки та час атаки переднього краю час «Ч».

За сигналом старшого командира у встановлений час по­чинається вогнева підготовка. Підрозділи, які перебувають у безпосередньому зіткненні з противником, своїм вогнем знищують і придушують вогневі засоби і живу силу противника в опорних пунктах на першій позиції. У випадку проведення противником контрпідготовки особовий склад, крім спостерігачів і обслуг чергових вогневих засобів, по командах командирів укривається в траншеях та інших укриттях.

Командир роти (батальйону) в ході вогневої підготовки атаки спостерігає за результатами вогню, ставить завдання своїм вогневим засобам на знищення уцілілих і нововиявлених цілей противника, контролює своєчасність пророблення проходів в інженерних загородженнях, висування приданих (взаємодіючих) танків і доповідає командирові батальйону (бригади) про готовність роти (батальйону) до атаки.

Танковий батальйон, призначений для наступу у першому ешелоні, а також танкові роти (батальйони), придані механізованим підрозділам і які займають вихідні (очікувальні) позиції, починають висування до рубежу переходу в атаку під час вогневої підготовки атаки за визначеною командою (сигналом), яка подається з урахуванням їх віддаленості, можливої швидкості руху і з таким розрахунком, щоб забезпечити вихід танків на передній край оборони противника одночасно з механізованими підрозділами у визначений час «Ч». За танками починають рух і бронетранспортери (бойові машини піхоти), які розташовувалися з ними.

У мірі підходу до рубежу переходу в атаку танкові підрозділи послідовно розгортаються в ротні, взводні колони, а потім у бойовий порядок і, продовжуючи рух з максимально допустимою швидкістю, переходять в атаку, знищуючи противника вогнем з ходу. Броне­транспортери (бойові машини піхоти) виходять до своїх підрозділів.

Танки, які залучалися для стрільби прямою наводкою, займають місця у бойовому порядку своїх підрозділів.

Підчас атаки механізованих підрозділів у пішому порядку, коли танки підходять до вихідних позицій механізованих рот першого ешелону, командири рот подають команду «Приготуватися до атаки», а після проходження танками вихідних позицій – «В атаку – вперед!», за якою особовий склад вискакує з траншей (окопів) і слідом за танками атакує противника.Бронетранспортери (бойові машини піхоти) стрибками від укрит­тя до укриття (від рубежу до рубежу) діють за своїми підрозділами на віддалі, що забезпечує надійну підтримку вогнем своєї зброї атакуючих танків і механізованих підрозділів, а бойові машини піхоти із стабілізованим озброєнням, як правило, – безпосередньо у цепу.

Атакуючи на бронетранспортерах (бойових машинах піхоти), механізовані підрозділи посадку особового складу в броне­транспортери (бойові машини піхоти) здійснюють підчас вогневої підготовки атаки. Бронетранспортери (бойові машини піхоти) за командою (сигналом) командира роти виходять з окопів, потай підходять до своїх підрозділів і роблять коротку зупинку для посадки особового складу. Особовий склад за командою командирів взводів проводить посадку і готується до атаки. Бронетранспортери (бойові машини піхоти) слідом за танками переходять в атаку.

З початком атаки танкових і механізованих підрозділів артилерія переходить до артилерійської підтримки атаки. Гармати, виділені для стрільби прямою наводкою, установки ПТКР, гранатомети і БТР (БМП) продовжують знищувати вцілілі й нововиявлені цілі противника.Атакуючі підрозділи роти (батальйону) під прикриттям вогню артилерії та інших вогневих засобів долають загородження і у визначений час (час «Ч») вриваються на передній край оборони противника. Опорними пунктами в глибині оборони противника підрозділи оволодівають раптовою та рішучою атакою у фланг і тил під прикриттям вогню артилерії та ударів бойових вертольотів.

Переміщення штатної та приданої артилерії проводиться за розпорядженням командира батальйону, починається після ово­лодіння ротами першого ешелону взводними опорними пунктами рот першого ешелону противника і здійснюється від рубежу до рубежу за ротами першого ешелону.

Гранатометний підрозділ діє, як правило, за бойовими порядками рот першого ешелону на відстані до 300 м, а також у проміжках між ними або на одному з флангів батальйону.

Протитанковий підрозділ батальйону переміщується звичайно за однією з рот першого ешелону в готовності до відбиття контратак танків противника і вирішення інших завдань командира батальйону.

Зенітний підрозділ, діючи за механізованими ротами першого ешелону на відстані до 200 м, веде безперервну розвідку повітряного противника і вогнем у русі або з коротких зупинок прикриває атакуючі підрозділи від ударів з повітря.

Група розгородження батальйону висувається за підрозділами першого ешелону в готовності до пророблення проходів у загород­женнях і перешкодах. Нештатна група розмінування роти, вико­нуючи бойове завдання, перебуває у готовності до пророблення проходів у мінних полях противника, у першу чергу установлених засобами дистанційного мінування.

Командно-спостережний пункт роти перемішується за бойовою лінією (цепом) до 200 м.


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 17; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты