Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаКомандно-спостережний пункт батальйону – за ротами першого ешелону на відстані не більше 300 м.
Читайте также:
  1. III Блок: 5. Особенности работы социального педагога с детьми-сиротами и детьми, оставшимися без попечения родителей.
  2. А) списание заключительными оборотами начисленных доходов от необменных операций в конце отчетного периода;
  3. Авторская пунктуация в поэзии В. Б. Кривулина
  4. Авторская пунктуация в поэзии Н. С. Гумилева
  5. Анализ условий, определяющих необходимость применения сетей беспроводного абонентского доступа на пунктах управления
  6. Анализ услуг связи, предоставляемых должностным лицам пунктов управления
  7. Аналіз чинників і резервів збільшення випуску і реалізації продукції.
  8. Апостол. Решительные пункты
  9. Белые играют в ключевой пункт в углу.
  10. Билет№5 Погрузочно-разгрузочные пункты. Требования, нормы времени, расстановка АТС, технические средства, расчёт пропускной способности.

Після знищення противника в районах оборони батальйонів першого ешелону рота (батальйон), використовуючи проміжки і проломи у бойовому порядку противника, продовжує швидко наступати в глибину.

Від батальйону висилається розвідувальний (бойовий розві­дувальний) дозор.

Рота (батальйон), що діє у другому ешелоні або резерві батальйону (загально­військовому резерві бригади), переміщується потай, звичайно у передбойовому порядку за ротами (батальйонами) першого ешелону, від одного рубежу до другого в готовності:

– до розвитку успіху, розширення прориву в бік флангу й відбиття контратак;

– заміни підрозділів першого ешелону;

– до знищення противника, що залишився в тилу наступаючих підрозділів.

Другий ешелон (резерв) батальйону висувається, як правило, за 1,5-2 км від підрозділів першого ешелону.

Другий ешелон вводиться в бій звичайно під час завершення виконання батальйоном найближчого завдання або після його виконання.

Резерв може вводитися в будь-який момент бою для вирішення раптово виниклих завдань.

Після прориву підрозділами роти (батальйону) переднього краю оборони противник кидатиме в бій усі свої сили і засоби з найближчої глибини, з не атакованих ділянок підтягуватиме до місця прориву резерви. Тому наступаючим доведеться не тільки долати опір противника, що обороняється, на займаних позиціях, а й відбивати контратаки.

Для відбиття контратаки переважаючих сил противника танки та бронетранспортери (бойові машини піхоти) займають вогневі позиції за найближчими укриттями, особовий склад механізованих підрозділів у випадку наступу на бронетранспортерах (бойових машинах піхоти) або десантом на танках спішується і займає позиції, що забезпечують вигідні умови для знищення противника та взаємодії з танками.

Протитанковий підрозділ займає вогневу позицію на вигідному рубежі танконебезпечного напрямку, звичайно у проміжках або на флангах механізованих рот (взводів).

Гранатометний підрозділ займає вогневі позиції, як правило, у бойових порядках механізованих рот на напрямку дій найбільшої кількості піхоти противника.

Рота (батальйон) починає уражувати противника зосередженим вогнем підрозділів з усіх вогневих засобів на граничній дальності.

Відбивши контратаку противника, батальйон самостійно або у взаємодії із сусідніми підрозділами рішучою атакою завершує його знищення.Якщо противник контратакує рівними або меншими силами, рота (батальйон) знищує його вогнем усіх засобів і навальною атакою взводів (рот) з ходу.

Організовуючи переслідування, командир роти (батальйону) уточнює завдання бойовому (розвідувальному) дозору, за необхід­ності висилає додаткові дозори і ставить завдання підрозділам на переслідування.


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 11; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.013 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты