Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВ) Ведення наступу на противника, що обороняється з ходу
Читайте также:
  1. Quot;Про затвердження Порядку проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу".
  2. VII Методика проведення заняття та організаційна структура заняття.
  3. VII. Методика проведення заняття та організаційна структура заняття
  4. А) допомозі Німеччини – застосуванню насильницьких методів наведення порядку та дисципліни
  5. А) Підготовка наступу
  6. Алгоритм діяльності командира і його заступника з виховної роботи в ході підготовки і ведення бойових дій
  7. Б) Ведення наступу з положення безпосереднього зіткнення з противником
  8. Безпека праці під час проведення підривних робіт
  9. Безпека праці під час проведення робіт з демеркурізації
  10. Безпека праці під час проведення робіт з отрутохімікатами та пестицидами

Під час наступу з ходувисування роти (батальйону) з вихідного району до рубежу переходу в атаку починається у встановлений час або за командою (сигналом) старшого командира і здійснюється з максимальною швидкістю.

Рота (батальйон) починає висування у похідному порядку, який має забезпечувати швидке розгортання у передбойовий порядок. З цією метою роти в колоні батальйону прямують із засобами посилення, а придана механізованому батальйону танкова рота – у голові колони. З рубежу (пункту) розгортання в ротні колони вони виходять на свої напрямки.

Танки, придані механізованій роті, прямують на чолі колони, за ними – механізовані взводи у відповідності до їх місця у бойовому порядку. Командир роти перебуває в голові колони.

Механізовані підрозділи, які висуваються на автомобілях, і танкові підрозділи з виходом на місце посадки десантом на танки зупиняються і механізовані підрозділи швидко пересідають на танки. Після цього танки з десантом продовжують висування на рубіж переходу в атаку, а автомобілі механізованих рот зосереджуються у встановлених місцях збору.

Безпосереднє прикриття підрозділів роти (батальйону) від ударів з повітря під час висування на рубіж переходу в атаку та у ході бою здійснюється зенітними підрозділами бригади, а також зенітними засобами механізованих і танкових підрозділів. Придані зенітні підрозділи звичайно розподіляються по колоні батальйону.

Розвідувальний дозор (РД), якщо він заздалегідь не був висунутий для розвідки противника на передньому краї, висувається попереду колони батальйону і веде розвідку маршруту висування. З виходом на передній край своїх військ РД розвідує противника в готовності до ведення розвідки в ході наступу.

Гранатометний та протитанковий підрозділи, якщо вони не залучаються до знищення противника в період вогневої підготовки атаки, і другий ешелон (резерв) батальйону до рубежу розгортання в ротні колони висуваються за ротами першого ешелону.

Придана артилерія і мінометна батарея, які залучаються до участі у вогневій підготовці атаки, гармати і танки, виділені для стрільби прямою наводкою, протитанкові керовані ракетні комплекси, а також гранатомети висуваються і займають підготовлені вогневі позиції, як правило, в ніч перед наступом, а коли це неможливо – з початком артилерійської підготовки атаки. Танки, призначені для оснащення танковими мінними тралами, виводяться у вказані місця у порядку, який встановлений командиром бригади.Підрозділи технічного забезпечення і тилу батальйону вису­ваються за другим ешелоном (резервом).

Машини з продовольством і похідні кухні іноді можуть пере­суватися і у складі тилу бригади.

Підчас підходу батальйону до рубежу розгортання у батальйон­ні колони може починатися вогнева підготовка атаки. З початком вогневої підготовки сапери вибуховим способом пророблюють проходи у загородженнях противника.

З виходом батальйону на рубіж розгортання в ротні колони командир батальйону, не втрачаючи управління батальйоном, висувається на свій командно-спостережний пункт. Поруч з командно-спостережним пунктом командира батальйону розмі­щується командно-спостережний пункт командира приданого артилерійського дивізіону.

У тому випадку, якщо підчас висування підрозділів батальйону з вихідного району на рубіж переходу в атаку противник застосує касетну високоточну зброю та зброю масового ураження, то підроз­діли, що зберегли боєздатність, швидко виходять з району ураження і продовжують виконувати поставлене завдання. Заміна підрозділів, які втратили боєздатність, здійснюється за рахунок другого ешелону або резерву.Мінні поля, встановлені засобами дистанційного мінування противника, у період висування долаються через проходи, проро­блені загоном забезпечення старшого командира або групою розгородження батальйону й нештатними групами розмінування

З підходом механізованих і танкових підрозділів до рубежу переходу в атаку вони розгортаються в бойовий порядок і безупинно продовжують рух в атаку, взаємно підтримуючи один одного вогнем. З підходом атакуючих підрозділів на 600-800 м до переднього краю оборони противника вони відкривають вогонь з кулеметів і стрілецької зброї.

З початком виходу танкових і механізованих підрозділів на рубіж переходу в атаку артилерія та авіація переходять до вогневої підтримки атаки.

Під час атаки механізованих підрозділів у пішому порядку БТР (БМП) з підходом до рубежу спішування збільшують швидкість і входять в лінію атакуючих танків. З виходом на цей рубіж особовий склад механізованих підрозділів за командою командирів рот швидко спішується, на ходу розгортається в цеп і слідом за танками по їхніх коліях і по пророблених проходах долає мінні поля противника.

Атаку переднього краю оборони противника і розвиток наступу в глибині рота (батальйон) здійснює так само, як і під час наступу з положення безпосереднього зіткнення з противником.


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 13; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.01 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты