Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаСтройові прийоми та порядок навчання стройовим прийомам.
Читайте также:
  1. A. Порядок подготовки установки к работе и работа на ней.
  2. I. Порядок заполнения формы разрешения на строительство
  3. II. ПОРЯДОК ВЫПОЛНЕНИЯ ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТА
  4. II. Порядок прохождения испытания
  5. II. Порядок расчета цены ориентированной на конкурентные условия.
  6. II. Состав, порядок определения баллов оценки качественных критериев и оценки эффективности на основе качественных критериев
  7. III. Состав, порядок определения баллов оценки и весовых коэффициентов количественных критериев и оценки эффективности на основе количественных критериев
  8. IV Зміст навчання.
  9. IV. Зміст навчання
  10. IV. Зміст навчання

Стройове положення.

Ø Ознайомлення з прийомом.

Назвати прийом і вказати, що стройове положення приймають за командою «Струнко», а також без команди під час віддання і отримання наказу, доповіді, виконання Державного гімну, під час виконання військового вітання і подання команд.

Ознайомити з елементами стройового положення шляхом зразкового його показу і пояснити, що військовослужбовець у стройовому положенні повинен:

§ триматися прямо, без напруження, § підбори поставити разом, а носки розвести по лінії фронту на ширину стопи; § ноги в колінах випрямити, але не напружувати їх, § груди підняти, а все тіло трохи подати вперед; живіт втягти; § плечі розвернути; § руки опустити так, щоб кисті повернені долонями всередину, були збоку стегон, а напівзігнуті пальці торкались стегна;    
Рис 4. Показ стройового положення а) спереду; б) збоку § голову тримати високо і прямо, не виставляючи підборіддя; дивитись перед собою.

Зразу ж показати правильні дії за командою «Вільно», за якоювійськовослужбовці послабляють в коліні праву або ліву ногу, але не повинні зрушувати з місця і розмовляти та за командою "ВІДСТАВИТИ", яка подається щоб припинити виконання прийому. За цією командою приймається положення, яке було до виконання прийому.

Ø Розучування прийому.

· Показати першу підготовчу вправу «розвертання носків по лінії фронту на ширину стопи» за командою: "Носки звести, роби - РАЗ, носки розвести,роби -ДВА".

Провести самостійне тренування. Перевірити чи відхилились носки від лінії після виконання вправи 4-5 разів і добиватися усунення помилок.

Перейти до попарного тренування, для чого провести розрахунок взводу на перший та другий номери і подати команду: «Перші номери ліво-РУЧ, другі право-РУЧ. Перші номери перевіряють, а другі виконують. До попарного тренування - ПРИСТУПИТИ».

За командою перші номери самостійно подають команду: «Носки звести, роби - РАЗ, носки розвести, роби - ДВА», перевіряють виконання другими номерами, вказують і виправляють виявлені помилки. Після заміни другі номери подають команди та вказують на виявлені помилки, а перші номери виконують команди і виправляють вказані помилки.Стежити за тренуванням, виправляти помилки і періодично змінювати тих, хто тренує та виконує прийом.

 

· Показати другу підготовчу вправу – «підняття грудей з поданням тіла трохи вперед, втягнення живота, розвертання плечей і опускання рук так, щоб вони були збоку стегон».

  а   б Роз'яснити, що починаючи цю вправу необхідно зробити глибокий вдох і в такому положенні затримати грудну клітину, зробити видих і продовжувати дихання з піднятими грудьми. Піднявши груди, тіло необхідно трохи подати вперед, живіт втягти, плечі розвернути. При цьому руки опустити так, щоб кисті, повернені долонями всередину, були збоку стегон, а напівзігнуті пальці торкалися стегна. Для показу різниці стройового положення і положення «вільно» та тренування необхідно розташувати одну шеренгу проти другої, а потім подати команду: "Перші номери стояти вільно, другі номери – груди підійняти" В подальшому за командою «Груди підійняти ,живіт втягнути, тіло трохи подати вперед, роби - РАЗ, прийняти попереднє положення, роби - ДВА»виконують вправу до тих пір, поки кожний з тих, хто навчається, у взводі не відчує різниці положення тіла при правильному стройовому положенні від положення у вільному стані.
Рис 5. Положення при виконання другої підготовчої вправи а) на рахунок "РАЗ"; б) на рахунок "ДВА"

Перевірити правильність положення голови. Для цього студенти за командою приймають стройове положення і, не опускаючи голови, дивляться перед собою. При правильному положенні голови вони повинні бачити на плацу саму найближчу крапку в 2-3 кроках від себе.Звернути увагу на те, що при правильному стройовому положенні груди завжди знаходяться трохи попереду підборіддя.

Ø Тренування.

Тренувати всі елементи стройового положення в цілому, подаючи команди: «Ставай», "Вільно", «Струнко», «Крок вперед, кроком - РУШ». Для перевірки правильного виконання стройового положення в ході тренування наказати навчаємим піднятися на носки, або підняти носки за командою: «Підняти носки, роби - РАЗ».

Якщо стройове положення прийняте правильно, то всі студенти легко без нахилу вперед піднімуться на носки, а носки підняти не зможуть.

Найбільш характерні помилки при виконанні прийому:


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 16; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты