Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаПовороти під час руху.
Читайте также:
  1. Виконання військового вітання зі зброєю на місці та під час руху.
  2. Виконання військового вітання на місці та під час руху.
  3. Виконання військового вітання строєм роти (взводу) на місці та під час руху.
  4. Загальна структура і основні вимоги Правил дорожнього руху.
  5. Мал. 12. Тренування у поворотах ліворуч під час руху.
  6. Мал. 16. Військове вітання під час руху.
  7. Повороти на місці
  8. Повороти під час руху
  9. Повороти та рух зі зброєю
ØОзнайомлення з прийомом.

Назвати прийом, вказати де він застосовується та за якою командою виконується.

Повороти під час руху застосовуються при підході до начальника, поверненні у стрій. В даних випадках вони виконуються самостійно без команди. При переміщенні строю повороти під час руху кроком виконуються за командами:

§ "Право-РУЧ", § "Півоберта право-РУЧ", § "Ліво-РУЧ", § "Півоберта ліво-РУЧ", § "Кругом - РУШ".

Зразково показати його виконання в цілому за командами "Право-РУЧ", "Ліво-РУЧ", "Кругом - РУШ" з поясненням порядку його виконання.

Для повороту праворуч і півоберта праворуч виконавча команда подається одночасно з поставленням правої ноги на землю. За цією командою лівою ногою слід зробити крок, повернутися на носку лівої ноги, одночасно з поворотом винести праву ногу вперед і рухатисядалі в новому напрямку.Для повороту ліворуч і півоберта ліворуч виконавча команда подається одночасно з поставленням лівої ноги на землю. За цією командою правою ногою слід зробити крок, повернутися на носку правої ноги, одночасно з поворотом винести ліву ногу вперед і рухатися далі в новому напрямку. Для повороту кругом виконавча команда подається одночасно з поставленням правої ноги на землю. За цією командою зробити ще один крок лівою ногою (на рахунок "раз"), витягти праву ногу на півкроку вперед, трохи ліворуч і, різко повернувшись у бік лівої руки на носках обох ніг (на рахунок "два"), рухатися далі з лівої ноги в новому напрямку (на рахунок "три").Під час поворотів рух руками здійснюється у такт кроку.Повороти та півоберти праворуч і ліворуч під час руху бігом виконуються за тими самими командами, що й під час руху кроком, поворотом на одному місці на два рахунки в такт бігу.Поворот кругом під час бігу здійснюється у бік лівої руки на одному місці на чотири рахунки в такт бігу.

v Поворот праворуч.

Ø Розучування прийому.

Зразково показати його виконання за розподілом за командою "Праворуч, за розподілом: роби - РАЗ, роби -ДВА, роби - ТРИ".

За командою:

· на рахунок "раз" лівою ногою роблять крок, взмах рукою у такт кроку і зупиняються у положенні з опущеними руками;· на рахунок "два", різко повертаються праворуч на носку лівої ноги одночасно з поворотом виносять праву ногу вперед і роблять крок в новому напрямку;

· на рахунок "три" - приставляють ліву ногу.

Розпочати розучування прийому, подаючи команди і виправляючи помилки тих, хто навчається.

Ø Тренування прийому.

Розподілити взвод на перший та другий, розташувати навчаємих напроти один одного в восьми кроках з інтервалом у чотири кроки, щоб кожний з них знаходився напроти малого квадрату на внутрішніх лініях стройового майданчика. Тренування проводити на чотири рахунки за командою: "Поворот під час руху праворуч на чотири рахунки, кроком - РУШ" і підрахувати "Раз, два, три, чотири".

1 2
  3
  Рис 13. Тренування повороту праворуч під час руху на чотири рахунки з рухом три кроки вперед: 1 – вихідне положення; 2 – на рахунок «три» роблять третій стройовий крок; 3 – на рахунок «ЧОТИРИ» поворот праворуч і крок правою ногою

За командою:

· на рахунок "раз, два, три" роблять три стройових кроки вперед уздовж ліній квадрату;· під гучний рахунок "чотири" - поворот праворуч і крок;

· за наступним рахунком "раз, два, три, чотири" вправа повторюється.

Навчаємі виконують рухи по квадрату 4x4 кроки спочатку з темпом 60 кроків за хвилину, а потім 110-120 кроків за хвилину.

v Поворот ліворуч.

Ø Розучування і тренування прийому.

Показати виконання прийому за командою "Поворот під час руху ліворуч на чотири рахунки, кроком – РУШ. Вказати, що він виконується так само, як поворот під час руху праворуч, з тією лише різницею, що поворот ліворуч проводиться після чотирьох кроків, а на черговий рахунок "раз" виконується поворот на носку правої ноги.

Відвести взвод на крок назад і приступити до тренування.

Вправу виконують в наступному порядку:

· на рахунок "раз, два, три, чотири" роблять чотири стройові кроки;

· під гучний рахунок "раз" роблять поворот і крок;

· на рахунок "два, три, чотири" продовжують рух.

Навчаємі виконують рухи по квадрату 4x4 кроки спочатку з темпом 60 кроків за хвилину, а потім 110-120 кроків за хвилину.

1 2
  3
Рис 14 Тренування повороту ліворуч під час руху на чотири рахунки 1 – вихідне положення; 2 – на рахунок «чотири» роблять четвертий стройовий крок; 3 – на рахунок «РАЗ» поворот ліворуч і крок лівою ногою

 

v Поворот кругом.

Ø Розучування прийому.

Показати виконання повороту кругом за розподілом, за командою: "Поворот під час руху кругом за розподілом: роби - РАЗ, роби - ДВА, роби - ТРИ, роби - ЧОТИРИ".

Вказати, що на відміну від поворотів праворуч і ліворуч, він виконується на носках обох ніг і рух після повороту починається з лівої ноги в той момент, коли ноги знаходяться на носках. Опускатись на п'яти після повороту не дозволяється. Виконавча команда подається одночасно, з поставленням правої ноги на землю, а потім на три рахунки виконується поворот.Приступити до вивчення прийому, особливу увагу звернути на різкість повороту, а також рух рук у такт кроку.

За командою:

· на рахунок "РАЗ" роблять крок вперед з лівої ноги і залишаються в такому положенні;

· на рахунок "ДВА" виносять праву ногу на півкроку вперед, трохи ліворуч і різко повернувшись убік лівої руки на носках обох ніг, залишаються в такому положенні;

· на рахунок "ТРИ" роблять крок з лівої ноги вперед;

· на рахунок "ЧОТИРИ" приставляють ногу.

1 2 3 4

Рис 15. Розучування повороту кругом під час руху:

1 – вихідне положення; 2 – на рахунок «ДВА» виніс правої ноги на півкроку вперед і трохи ліворуч; 3 – на цей же рахунок «ДВА» поворот на 180° у бік лівої руки;

4 – на рахунок «ТРИ» рух з лівої ноги вперед.

Ø Тренування прийому.

Тренування в виконанні прийому проводити в комплексі з рухом три кроки вперед за командою "Поворот кругом з рухом в три кроки вперед, кроком - РУШ".

За командою:

· на рахунок "раз, два, три" роблять три кроки;

· на рахунок "чотири" - поворот кругом.

В кінці заняття провести тренування по великому квадрату стройового майданчика і виставити оцінку кожному навчаємому.

Найбільш характерні помилки при виконанні прийому:


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 31; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.014 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты